Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator norconia


Recommended Posts

Na 100% nie jest wart tej ceny. Kolimatory tej klasy kosztują do 40zł. Ma małą średnice co znacznie utrudnia celowanie (wychodzi praktycznie na to samo, jak bys zgrywał muszkę ze szczerbinką). Gniazdo bateri nie jest niczym kryte, co samo za siebie świadczy o jakości tego kolimatora. Dozbieraj 15zł i kup 1x30 Tasco- sa w całości metalowe, mają regulowaną jasnośc plamki, większą srednice i lepsze szkła (w tym z MG, przy słabym oświetleniu, szkła moga byc poprostu za ciemne a laser będzie Cie oslepiał- nie ma reglulowanej jasności).

Link to post
Share on other sites

Kolega z ekipy montuje taki kolimator na swoim M15 A4.

 

Zgadzam się ze Small Hunterem, kropka jest trochę zbyt duża (bez regulacji :? ), a zmiana koloru nie jest zbyt przydatna, właściwie to wystarczy czerwony (chyba że strzelasz się na polu tulipanów...). No i średnica mogłaby być większa. Jednak jeśli przeciwnik w zaciemnionym miejscu stoi pod słońce, to nie jest tak szybko demaskowany przez odbite w szybce światło jak w moim Tasco (widać go z daleka). Poza tym moim zdaniem nawet nie wygląda tak źle na eMce. Ale na Twoim miejscu kupiłbym Tasco.

Link to post
Share on other sites

Jestem tu w sumie nowy więc mam jeszcze jedno pytanie: czy mozna kupic szyne RIS do pistoletu, bo te ktore widzialem w innych sklepach byly do karabinow.

 

[ Dodano: 27 Maj 2006 21:39 ]

Dodam jeszcze, ze interesowałby mnie celownik laserowy tylko nie wiem czy warto w to inwestować...

Link to post
Share on other sites

Szyne ris najlepiej miec zintegrowaną. Wszelkie operacje w stylu, dokupywanie przejściwek, wychodzą zwykle drożej niż zakup nowego pistoletu z szyną w komplecie.

Ad. lasera to jest to dla mnie raczej bajer- daje głownie efekt psychologiczny. Zdradza Twoja pozycje kiedy strzelasz, i podobnie jak w przypadku kolimatora, często uniemozliwia swobodne przenoszenie w kaburze. Gdybyś się zdecydował na zakup jakiegoś, nie nabywaj plastikowych allegrówek za 15zł- z laserem to ma tyle wspólnego co Double Eagle z profesjonalnymi AEGami...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...