Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PROBLEM Z ROZKRęCENIEM XM177E2 CG...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Temat rozkręcania XM'a był juz poruszany wiele razy. Opiszę ci tak mniej więcej:

1. Zdejmujesz frontgripa odciągając taki pierścień.

2. Odkręcasz muszkę, zdejmujesz obciążnik pod frontgripem.

3. Odkręcasz kolbę i chwyt pistoletowy.

4. Odkręcasz "wszystkie śrubki", w tym jedną w przycisku zwalniania maga.

5. Odciągasz dźwignię przeładowania, otwierasz body. (po odkręceniu śrubek trzyma się jeszcze na blaszce pod celownikiem)

 

Ostatni punkt wykonuj ze szczególną uwagą, powoli, bo sprężyna ci wystrzeli i bebechy masz porozrzucane po pokoju/połamane.

 

Mogłem coś pochrzanic bo piszę z pamięci, możliwe że jeszcze coś pomiędzy punktem 3 a 4 było :P

Link to post
Share on other sites

No cóż, karabin wart polecenia. Mam go od pewnego czasu i nie narzekam.

 

Osiągi bardzo przyzwoite, zasięg skuteczny szacuje na jakieś 35m, może więcej. Przy wyregulowanym celowniku z takiej odległości można bez żadnego problemu trafic w człowieka a nawet jakiś mniejszy cel.

 

Wygląd repliki bardzo w porządku, solidny, markowy ABS, trademarki Colta[wyglądają super pomalowane na biało], parę elementów metalowych. Sporo waży, tak w sam raz - czuc, że trzymasz w łapie karabin, ale nie przeszkadza to w niczym.

 

Niezawodnośc... tu wszystko zależy od użytkowania. Ja na przykład sam się zadziwiam jak głupio mogę pozbawiac swojego XM'a kolejnych części. [2 zgubiłem, złamałem muszkę - na posadzce lepiej nie opierac na kolbie :P] Ale sam z siebie się nie psuje. Zresztą jak już mówiłem wszystko zależy od ciebie, niby TM też super a mój kumpel już 2 magi sobie rozwalił pod rząd do MP5A3 :P

 

No i tu największa w moim odczuciu zaleta i wada XM'a - popularnośc. Z jednej strony możesz się czasem poczuc mało oryginalny, ale za to gdy zgubisz albo złamiesz jakąś częśc - dużo osób sprzedaje swoje XMki na części, także nie ma problemu.

 

Zasadniczo w stosunku do ceny karabin wypada naprawdę wyśmienicie, ze wszechmiar polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...