Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scorpion Vz61- Malowanie Potrzebna pomoc.


Recommended Posts

Witam wszystkich uzytkowników forum tak jak w temacie kupiłem na allegro "replike" Vz61 Scorpiona :wink: Mój problem polega na tym że chciałbym mu nieco dodać autentyczności mam tu na myśli tylko wyglad zewnętrzny. I tu moje pytanie ja uzyskać efekt podobny jak na tym zdięciu Postarzanie zaznaczam ze szukałem na forum ale nie znalazłem nic sensownego :? więc prosze o pomoc. Z góry dzięki 8)

Link to post
Share on other sites

"Cynk w sparyu" 8O kurcze nie kumam w sumie pierwsze słysze może chodzi o ten niby "chromik" w sprayu który po natrysnieciu bardziej przypomina metal że tak powiem :? A czy np. Ten Matowy Humbrol można zastapić czarnym matowym spreyem :?: Aha i jeszcze jedno może banalne pytanie ale jak wykonywać te "rysy". Może sięmyle ale może można tak:

1. Pomalowanie na metaliczny.

2.Odczekanie aż metaliczna warstwa dokładnie wyschnie.

3 Psiknięcie matową czernią i tutaj pytanie rysy robic po wyschnięciu czy jeszcze kiedy lakier będzie w stanie "przeschnietym" ale nie suchym do końca :?: :?: Troche się rozpisałem ale taki post może się przydać innym ponieważ choc o malowaniu było durzo to tak naprawde nie było nic 8) :?

Link to post
Share on other sites

No cynk w sprayu to taki chromik. Można użyć czarnego matowego sprayu. Aby zrobić przetarcia należy machnąć sobie replike cynkiem potem jak wyschnie czarną i jak farba czarna wyschnie należy nieco przetrzec gdzie się chce drobnoziarnistym papierem ściernym (byle nie za dużo tych przetarc było, na kantach i w pobliży ruchomych elementów będzie dobrze, tylko ostrożnie)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...