Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FAMAS (M46 Double Eagle) - Hop up


Recommended Posts

A jakie dla Ciebie są "ciężkie" kulki?Próbuj na 0.25 TMa.Powinno pomóc(przynajmniej na tych kulkach widziałem go w akcji i strzelał wporządku,chociaż na 0.20 też bez większych problemów)Faktycznie musze przyznać,że ten Famas jest całkiem przyzwoity mimo swojej plastikowości,ale nie o tym mowa.Próbuj:]

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

!!! Tylko jeśli podwiewa min. 0,2g!!!

Ja lekko spiłowałem od środka hop-siupa ( na własną odpowoedzialność) rozgrzanym prętem. Teraz leci jak marzenie. Jak się spiłuje za mocno to już jest dupa ( do wywalenia ), dlatego zpiłuj delikatnie, zmontuj go i postrzelaj troche ( przynajmniej 100 kulek ), jak będzie dalej tak podwiewało kulki to powtażaj te czynnosc aż do skutku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No wlasnie, ja mam ten sam problem, tylko ja swojego tuningowalem. Wsadzilem pod sprezyne podkladke (w tlok) 3mm, z tylu za sprezyne ok 2mm. Zamontowalem dluzsza lufe, ok 36cm i srednicy na pewno mniejszej niz oryginal, ale ile ma to nie wiem, patrzac pod swiatlo w lufe gdy kulka jest w srodku widac delikatne przeswity wokol niej, duzo mniejsze niz w oryginale. Przesmarowlem olejkiem sylikonowym tlok i uszczelnione polaczenie cylinder - komra hop up. 2 strzaly byly w maire ladne, proste, pozniej kaszana, walil mocno, ale na maly dystans. Rozebrale, wytarlem doklandeni hop siupa i bylo troche lepiej, ale w raz maly zasieg, przeregulowalem hop upa (pod plastik przyciskajacy hu przykleilem kawalek przewodu w izolacji) zaczal strzelac w niebo po 15m :( Scinalem ten przewod krok po kroku, ale albo zasieg jest za slaby, albo wraz kreci w kosmos... Kulki precyzyjne 0,20g CG (ok2000szt). Boje sie, ze gdy wloze ciezsze kulki zasieg spadni, bo gdy podkreca je wysoko kulka i tak leci bardzo powli... Ma ktos jakies pomysly aby mi pomoc?

Link to post
Share on other sites

:? U mnie po nasmarowaniu hop upa kulki spadaly w dol... Jakby hopka nie bylo wogole. Nie wiem, susze teraz walki z sylikonu do silnikow, sprobuje z tego zrobic nowy hop up... Czas pokaze, jesli ktos cos wymysli, to prosze o rade, bo teraz strzela jakby hopka wogole nie bylo :ściana:

Link to post
Share on other sites

A ja scialem plastik przyciskajacy hop up, uszczelnilem calosc tasma teflonowa, elegancko przesmarowalem, wlozylem w tlok podkladke pcv 3mm do tego dolozylem sprezyne jakas znaleziona w garazu, tak wiec teraz ledwo zaskakuje tlok na zabek spustu. Zasieg elegancki, troszke kreci kulke na samym koncu, ale i tak jest niezle, pobawie sie jeszcze jak znajde czas z lufka stockowa by zobaczyc jak na niej bedzie strzelal. Ogolnie bardzo ladnie teraz loi - przydalby sie regulowany z zewnatrz hop up...

Link to post
Share on other sites

Tak, ale teraz w drodze sa kulki 0,23g, zobaczymy co to bedzie, przycisne hop upa mocniej zeby krecil i znow godziny zabawy z regulacja. Jesli o moc chodzi, to przebija 3 warstwy kartonu po czajniku elektrycznym :) na 4 warstwie robi solidne wgniecenie (kulki o,2g, odleglosc 1m).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...