Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Niestety.

Ze wzgledu na wersje gearbox'a [ ver.1 ]

Nie bedziesz mial latwego zadania.

Chociazby nawet nie polecany o_0 sklep MG

Gearbox (i inne mechanizmy) w wersji 1 i brak części do tuningu (poza lufą precyzyjną) powodują, że model ten nie nadaje się dla zwolenników zwiększania prędkości wylotowej kulki.

Pozostaje ci tylko lufa precyzyjna.

 

Sadze jednak ze 290 fps do walk starczy.

Chyba ze juz ci sie nudzi, i masz ochote sobie pogrzebac przy nim.

Link to post
Share on other sites

Ja zato słyszałem że GB v1 to bardzo dobra podstawa do tuningu tylko trzeba wiedzieć co i jak :). Podono można wyciągnąć bez większych problemów 500 fpsów. Takiej przeróbki dokonano gdzieś we francji, w wa-wie z tego co wiem też jest fajnie "zrobiony" famas nawet wiem czyj ale może ta osoba nie chcę aby zdradzać jej tożsamości.

 

Podsumowując, niemam pojęcia jak to robią ale robią 500 fpsów, poszukajcie sobie po necie informacji. (niestety nie po polsku)

Link to post
Share on other sites

No tak.

Spróbo uważać na lekcji

 

Wymiana GB... Juz lepiej sobie Gun'a kupić nowego niż sie z tym męczyć

 

A co do przedmówcy to Polanie wynaleźli bardzo ciekawy znaczek.

Ć

może juz o nim słyszałeś

Link to post
Share on other sites

To jest temat o FAMASIE [TM] takie sprawy prosze na PW albo w jakims temacie o AK47, prześle na PW.

 

Czytalem troche o tuningu Famasa.

Jednakże nie bedzie to takie tanie a i musisz sie liczyc ze sprowadzaniem czesci.

Chyba ze ten kolega nasz z Wa-wy cos ci przekaze na ten temat.

Nie raz zapewne byl tu poruszany temat Famasa, nawet moj przyjaciel sie do niego przymiezal, ale zrezygnowal na rzecz Steyra.

Sam bym sobie kupil FM'a gdyby nie brak mozliwosci tuningu i raczej juz trudno zdobywalne czesci.

Link to post
Share on other sites

Co do tuningu FAMAS`a przez gościa z wawy to jest to tuning wizualny, ale jak powiedział Peepee to niech to dokończy. Co do tuningu do 500 fpsów to chyba by musiał ten osobnik przewinąć silnik... albo zrobić inny chwyt pistoletowy...

Link to post
Share on other sites

Chłopaki co wy gadacie. Zróbcie SZUKAJ i wpiszcie FAMAS!!!

Było wałkowane nie raz na forum o famasie i idzie do niego wstawić zembatki helikalne wcale nie przeznaczone do famasa (a jednak pasują) i jescze coś tam...

 

"szukaj nie boli"

:ściana:

Link to post
Share on other sites
. albo zrobić inny chwyt pistoletowy...
przecież w famasie silnik jest wbudowany w gearbox a w chwycie nic nie ma:roll:

,a co do upgradu to mozesz wszystko wymienic z innych wersji GB, oprocz silnika i trzeba uwazac z baterią -max 9.6v bo spalisz silnik -chyba ze znajdziesz mocniejszy silnik o takich samych wymiarach

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Nie ma mocniejszych silników o takich wymiarach - przynajmniej w asg. Może coś znajdziesz w sklepach modelarskich ale nie gwarantuję

 

Na jednym grancuskim forum bylo foto ze silnik od UZI wchodzi jak wyciac kawalek GB ktory jest za oryginalnym silnikiem. Nie mam takiego zeby sprawdzic czy tak jest naprawde ale brzmi niezle :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...