Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem - Sturm Ruger KP85


Recommended Posts

Czesc mam problem ze wspomnianym w temacie rugerem, mianowicie przy naciaganiu wypadła osłona zamka i wyskoczyly takie dwa cienkie druciki. Pistolet sie zaciał, to go rozkręciłem( pierwszy raz). zamontowalem na nowo osłonę zamka i teraz zamek nie chce dac sie zamontowac na swoje miejsce. Odnosze wrazenie, że osłona zamka jest zamontowana za wysoko. Nie umiem skręcić tego rugera. Czy ktoś mi może pomóc?

 

P.S.

Wyjąłem magazynek i zobaczyłem, że zniknął z niego ten mały czarny kawałek plastiku zamontowany na sprężynie który podawał kulki. Podejrzewam, że został on przypadkiem załadowany. Czy to możliwe?

Link to post
Share on other sites

hmm, mam tego rugera nie mialem nigdy problemow z zamontowaniem zamka, musisz probowac bo napewno osłonka (ktorej ja nie uzywam bo pografila mi poranić rece) nie powoduje tego. Jest taki moment przy zakladaniu zamka ze trzeba uzyc troche sily.

 

Do tego P.S

hmm jezeli mag jesst dobrze skrecony to nie ma szans zeby to cus wypadlo a tymbardziej trudno byloby tym strzelic, ale jak to spiewwala jedna piosenkarka "wszystko sie moze zdarzyc"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...