Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

500 fps'ow M15A4 RIS


Recommended Posts

Chcialbym sie dowiedziec jakie czesci musze dokupic aby osiagnac to co jest w temacie interesuja mnie mocne , solidne czesci.NIECHCE aby byly to jakies zestawy. i tez jakies czesci ktore nie wzmacniaja giwerki a pomagaja cos tam np lepszy hu albo cos w tym stylu

Link to post
Share on other sites

500fps :?: po co ci tyle mocy :?: to by była bestia, a nie zabawka <ściana>

 

Tak poza tym to bez sporej ingerencji w ''bebechach'' (sprężyna, tłok, uszczelnienia, zębatki, zasilanie itp) i kasy to raczej tyle mocy nie osiągniesz samym hu lub lufą, choć celność na pewno się poprawi

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Musisz wymienić wszystko. Części znajdziesz w sklepach. Na początek możesz zostawić GB i łożyska (jeśli są cierne) oraz silnik. Zębatki, zespół cylindra i całą resztę będziesz musiał zmienić.

 

PDI190%/Guarder SP130 + Bore-up + preclufa powinno dać Ci 450fps bez problemu.

 

Jeśli nie znasz się na tym, to po prostu wyślij pytanie do ASGShopu, a oni przygotują Ci plan upgradu.

Link to post
Share on other sites

No tylko w sumie po co robić taką 500-fps'ową bestię z karabinu szturmowego ?? W każdym razie jeśli by cię interesował nieco słabszy tuning: do swojej eMki (M15A2 Rifle) wrzuciłem preclufę 6,04 systema(dodaje to parę fps), następnie zestaw bore up, sprężynę Guarder SP 120, zębatki torque up, nowe łożyska oraz dyszę uszczelnioną. Do tego musiałem przejść na batkę 9,6V. Efekt to ok. 440 fps na kulkach 0,2g. Jakby włożyć np. preclufę 6,03 Prometheusa pewnie wynik byłby znów nieco wyższy, ale to już marginalna zmiana. Poza tym zwróć uwagę na tabelę sprężyn do której link umieszczony jest W TYM TEMACIE i z tego co tam wynika, to przy wkładaniu mocniejszej sprężyny niż 120-tka będziesz się musiał liczyć z wymianą szkieletu GB na wzmocniony.

 

Przy okazji we wskazanym przeze mnie temacie jest też link do takiego "kalkulatorka" który oblicza osiągi replik - porównując 440 fps i 450 fps na kulkach 0,2g wychodzi wzrost zasięgu o 1m. Przy prędkości wylotowej 500fps i masie kulki 0,2g zasięg wynosi ok. 68,5m tj. 8 metrów więcej niż przy 440 fps - zastanów się czy warto wywalać więcej kasy za 8 metrów różnicy.

Link to post
Share on other sites

Do 500 trzeba duzo kombinowac, pozatym z full auto juz by ci sie dobrze nie strzelało...

Jak chcesz 450 to:

-spring 120

-zestaw o powiekszonych srednicach

-prowadnica sprezyny

 

Jak dobrze kupisz to wyjdzie około 350zł.

 

Potem jak mialbys jeszcze zbedną kase to prec lufka + sylikonowy HU.

Link to post
Share on other sites

a moze bys sie okreslil kim chcesz byc szturmowcem czy snajperem bo jakos nie widze Cie zebys wchodzil z risem ktory ma 500fpsow do budynku :wink: . Idzie strzelac z wszystkiego ale cza uzywac przy tym glowy sam posiadam w swoim 590fpsow i i nie jest juz to tylko zabawka na kulki, bo idzie wyrzadic powazna krzywde, widze co ten karabin robi z roznymi rzeczami w ktore sie strzeli i jest to masakra. wiec lepiej rozwaz jak chcesz grac

Link to post
Share on other sites

Szatan w czym ty masz te 590fps? :D Tydzien temu sprzedalem m700 KJW 560fps i to juz nie nadawalo sie do niczego na dystansie 30m, i juz byla rzeźnia, przez chwile balem sie nie to ze zrobi kulka krzywde tylko ze mi zrobia krzywde walac m700 mi po łbie :D:D:D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...