Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tuning mp5sd3 ca


Recommended Posts

Witam ponownie mam kilka spostrzeżeń dotyczących mojego poprzedniego postu

1 wymieniłem kable w giwerze. Kupiłem je w sklepie elektrycznym średnica wewnętrzna 2,5mm miedziany(podtynkowy kabel) koszt około 4zł. CIĘRZKO GO ZMIEŚCIĆ W GERBOXIE

2 zmieniłem kable w bateri którą opisywałem wcześniej (nie zmieniałem blaszek między ogniwami) troche lutowania nic trudnego.

3 dałem sówki samochodowe zamiast wtyczek(łączenie bateri z kablami gerboxa

I TERAZ NAJWARZNIEJSZE : GIWERKA CHULA ŻE AŻ MIŁO!!!!!!!!!!!-nic się nie grzeje i strzela bez oporów jak nuweczka

 

brata bateria też nie ciągneła innej firmy nie pamiętam jakiej -po wymianie tylko kabli i wtyczki na sówki ożyła i też działa!!!

 

Więc jak wymienisz na to co pisałes to i to będziesz musiał zrobic co Ja

Link to post
Share on other sites

2 zmieniłem kable w bateri którą opisywałem wcześniej (nie zmieniałem blaszek między ogniwami) troche lutowania nic trudnego.

 

Mam nadzieje, ze nie lutowałes Ogniw, ani blaszek od nich? Jeśli tak to najprawdopodobniej je WYKOŃCZYŁEŚ!! Co za tym idzie bateria nie jest tak wydajna jak była na początku.

Chyba, że źle zrozumiałem twoją wypowiedz i lutowałes do siebie tylko kable.

Pozdroooo

Link to post
Share on other sites

Dobrze zrozumiałeś lutowałem kable do ogniw w swojej jak i brata bateri. Brata nie ciągła a po wymianie kabli ciągnie jak i moja więć o wykończeniu nie ma mowy.

Spytaj każdego maniaka elokronicznego,lub modelarza który coś składa że lutowanie ogniw to normalka.

Wszędzie możesz kupić luzem ogniwa do samodzielnego lutowania nawt takie same jak ja mam w batce te moje stoją 20zł za sztuke w sklepie.

 

[ Dodano: 12.08.2006, 21:42 ]

Piszesz z doswiadczenia czy gdzieś przeczytałeś? Bo ja opisałem jaka nastąpiła poprawa!!!!!!!!!!

Dobrze zrozumiałeś lutowałem kable do ogniw w swojej jak i brata bateri. Brata nie ciągła a po wymianie kabli ciągnie jak i moja więć o wykończeniu nie ma mowy.

Spytaj każdego maniaka elokronicznego,lub modelarza który coś składa że lutowanie ogniw to normalka.

Wszędzie możesz kupić luzem ogniwa do samodzielnego lutowania nawt takie same jak ja mam w batce te moje stoją 20zł za sztuke w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Wiec spraw Parametry każdego z ogniw za pomoca miernika. Ja mówie z doświadczenia bo sie bawiłem w składanie ogniw i sa 2 rozwiązania albo je zgrzejesz (ale zgrzewarka jest nie osiągalna dla normalnego człowiek) albo ściśniesz. Ale nie ma co poruszać tego tematu bo o tym juz yło na forum kilka razy. Poszukaj. Tak na zakończenie, jeśli ci sie udało to sie powinieneś cieszyć a jak chodzi jedno ogniowo straciło właściwośći to bateria ci predzej czy późńiej padnie.

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Mam większy problem niż ogniwa. Giwerka zaczeła na ogniu pojedyńczym się zacinać tzn. aby oddać strzał trzeba nacisnąć spust np dwa a nieraz 3 razy co zatym idzie wali 2 lub 3 kulki(sprawdzałem przy podłączonym magazynku jak i przy nie podłączonym) a przy ogniu ciągłym się nie zacina ale też zadużo podaje kulek niż powinna, jak na serie. Przez co kulki nie wylatują równomiernie i jedne lecą o połowe blirzej niż inne.

Miał ktoś taki objaw?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

zrozum, żę ZDJĘCIE BYŁO INNE! OSTATNIE OGNIWO BYŁO POD KĄTEM PROSTYM DO RZESZTY! GDY TEMAT BYŁ ŚWIERZY I TA OFERTA SPRAWDZANA W OPISIE I NA ZDJĘCIU BYŁ AKU LARGE. Nie pouczaj mnie, bo jakoś wcześniej tego nie zaóważyłeś. Inni forumowicze mogą Ci to potwierdzić.

 

Sklep sam musiał zaóważyć błąd i go naprawić.

 

WIEC NIE WCISKAJ MI KITU.

 

(przepraszam moderatora, ale ten topic to chyba do zielonych powinien trafić bo już nerwów nie mam...)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...