Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M6 CG - tłok nie dochodzi do komory do końca


Recommended Posts

Witam

Mam mały problem- tak jak w temacie - tłok w M6 Black Eagle nie wchodzi wystarczająco do komory Hop-Up:

 

tlokup8.jpg

 

W efekcie osiągi słabną ( powietrze ucieka bokiem ) , nawet po ' teflon fixie ' osiągi mnie nie zadowalają, bez niego kulki 0,25g latały na maks 30m.

Czy jast jakiś sposób aby doprowadzić mój karabin do porządku ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A wentyl się nie zsunie? Próbowałem z taśmą teflonową i się zdzierała. Komora jest 100% dobrze złożona, na razie jakoś sobię radzę: na gumkę, centralnie przed BAXEM dałem trochę taśmy tef., więc jest TROCHĘ większy ścisk i mniej powietrza ucieka. Gdy było więcej tej taśmy, na BAXIE ustawionym na NORMAL kulki 0,25podrywało do góry, więc zdjełem to i dałem mniej. Narazie jakoś chodzi, czekam na więcej rad.

Link to post
Share on other sites

Ja mam inny problem z m6.. nie chce robić nowego tematu bo już ich jest ze 100 o samej m6. No ale do rzeczy. W moim m6 tłok nie dochodzi do końca cylindra ... niewiem czy tak ma być czy to wada ?? wydaje mi sie ze m6 strasznie cicho strzela (powód to właśnie ten tłok). I jeszcze jedno. Jak patrzylem do lufy to gumka od baxu jest strasznie nisko i jak reguluje to nic sie nie rusza a jednak strzelajac i regulujac widać róznice... Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co do repairu tego to bardzo proszę o pomoc ... zasięg maxs 35 m :/ to bardzo mało bo ta m6 nawet na pudełku ma napisane 58 jestem strasznie niezadowolony ... POMOCY

Link to post
Share on other sites
Jak patrzylem do lufy to gumka od baxu jest strasznie nisko i jak reguluje to nic sie nie rusza a jednak strzelajac i regulujac widać róznice... Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co do repairu tego to bardzo proszę o pomoc ... zasięg maxs 35 m :/ to bardzo mało bo ta m6 nawet na pudełku ma napisane 58 jestem strasznie niezadowolony ... POMOCY

 

to nie gumka od baxa a pierdolnik przy3mujący qlkę -wyluzuj- podnies go a zobaczysz jak B pracuje

Link to post
Share on other sites

Ja z tłokiem nic nie robiłem, wyjęłem plastikową podkładkę między lufą zewnętrzną a resztą mechanizu, przez co tłok musi bardziej wchodzić do komory :D To tego smarowanie, teflon fix i jakoś jedzie... Wcześniej zdarzały się takie strzały "TORPEDY", gdzie sciągało się gości z 70m, teraz tak nei ma :? Dziwny ten karabin ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...