Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BAgnet do AK-47 GUMOWY


Recommended Posts

Doberman widziałeś całe gumowe bagnety ćwiczebne do AK?

Bo ja widziałem tylko takie, w których rękojeść jest normalna z zatrzaskiem itp jak z normalnego 6h4, a zamiast ostrza jest gumowy grzybek, który nijak nie pasuje do niczego. A wygląda to to tak:

http://www.ak47bayonets.com/pic/Poland/dda7.jpg

I żeby nie było, jak bagnet to już stalowy, zamiast kogoś dźgać tym, to lepiej mieć coś co ładnie na fotkach wygląda. Ja mam M9 do M4 i bardzo mi z nim przyjemnie, a i do rąbania sie czasem przydaje.

Link to post
Share on other sites

Widziałem całe bagnety ćwiczebne, ale to było 2 lata temu. Możliwe, że się co jakiś czas pojawiają.

 

A co do stali, to owszem, wygląda ładnie i przydaje się ro rąbania, jednak parę razy żałowałem, że nie mam bagnetu ćwiczebnego na strzelaniu - była okazja kogoś zdjąć "nożem".

Link to post
Share on other sites

Styknie, styknie. Ale i tak nie ma to jak klimat przyłożenia "ostrza" do gardła. A co do tego co widziałem, to pisało "gumowy bagnet do AK 47", wyglądało jak gumowy bagnet do AK 47 i najprawdopodobniej było gumowym bagnetem do AK 47 a czy robione dla wojska, czy przez jakąś firmę cywilną, to prawdę powiedziawszy dla mnie jeden kit - i tak "strzelać z tego nikt nie bedzie" :P

 

Swoją drogą mało brakowało żebym go wtedy nie kupił, ale akurat te 2 lata temu miałem nieco inne wydatki.

Link to post
Share on other sites

True, ale skończmy, bo tutaj było pytanie, czy ktoś nie wie, gdzie kupić a my zchodzimy na używanie bagnetów ćwiczebnych w ASG.

 

Jak nie masz zamiaru podwieszać go pod broń, to zawsze możesz kupic ten plastikowy bagnet do eMek (z tego co wiem, jest wystarczająco elastyczny, żeby przypadkiem nikomu krzywdy nie zrobić).

Link to post
Share on other sites

To ja się dolacze do dyskusji :]

 

Rozmyślalem nad planem zeby z "ostrego" bagnetu 6h4 wyjąć ostrze i zastąpić je wyciętym w taki krztal kawalkiem plastiku typu plexa bądź inne i pomalować na kolor zblizony do autentycznego.

 

Pozostaje tylko jeszcze problem montazu tego wymyslu na lufie , gdyż zmyslne żólte rączki zadbaly o to , by montaż bagnetu by utrudniony :F

Link to post
Share on other sites
Głupotą to moim zdaniem jest kupowanie czegoś dla ozdoby.

Hehe powiedz to tym co są obwieszeni sprzętem bo chcą wyglądać "jakoś".

 

Ostrze z plexy nie zda żadnego egzaminu bo jest równie niebezpieczne co metalowe. Gumowe noże i bagnety też nie są przyjemne. Jak ktoś nie wierzy, to niech sobie uderzy po żebrach takim. Poza tym, na założony bagnet na broni, można założyć pochwę jeśli już ktoś chce koniecznie kogoś nim dotknąć.

A jak masz gumowy bagnet i komuś mocniej przyłożysz, to bagnet się wygnie, a koleś dostanie lufą i tłumikiem płomienia.

Link to post
Share on other sites
ehe powiedz to tym co są obwieszeni sprzętem bo chcą wyglądać "jakoś".

 

 

Nie, no pewnie coś w tym jest, że sie kupuje hełm, żeby było fajnie, ale akurat bagnet może być i ozdobą i czymś bardz przydatnym, dlatego napisałem że warto naostrzyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...