Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M15A4 RIS POMOCY PROSZE


Recommended Posts

kupilem M15A4 RIS dzien temu wystrzelilem calego hi-capa i wszystko bylo wporzadku na nastepny dzien poszedlem na strzelanke zagralem 2 tury i nagle moj AEG przestal reagowac naciskalem spust na semi i na auto i nic rozebralem RIS'a i sprawdzilem czy cos ze stykami sie nie stalo poruszalem troche kabelkami i zaczelo dzialac szkoda tylko ze na 5 stzralow i znowu to samo potem sie skapnelem ze przyczyna jest czarny kabel w miescu gdzie wkladam maga jesli nim troszke poruszam strzela ale jezeli wsadze magazynek to 2 stzraly i znowu giwerka umiera co mam zrobic HELP !!!!!!! prosze

Link to post
Share on other sites

9,6V 1400 MAh ale nie chodzi o bezpiecznik porostu tak jak mowisz te kabelki sa jakby polamane lekko i nieraz zaskakuja. Jade do nich do sklepu zeby mi to zrobilu na gwarancji AHA WAZNA SPRAWA bo tam gdzie sie wklada maga to jest plomba i ja chcialem tam przy tych kjabelkach izolka je jakos podczepic i mi sie izolkaa do plomby przykleila i oderwalo sie gdzies tak 1/3 plomby tzn widac ze ta byla ale napis zerwalo jest tylko takie biale myslicie ze mi uznaja gwarancje jezeli im wytlumacze jak to sie stalo ?

Link to post
Share on other sites

Sami experci - to nie jest kwestia silnika - skoro piszesz że jak poruszysz kablem to działa to znaczy że bezpiecznik jest ok, silnik ok i cała reszta też a ty masz po prostu przecięta izolacje na kablu w miejscu o którym piszesz i masz przebicie na metal body - swoja drogą to przecięte kable w CA to częsta sprawa bo ich izolacja jest sztywna i ch.. warta. Jeśli juz rozbierzesz karabin to obejzyj kabelki czy nie masz podobnych pęknięć izolacji w innych miejscach.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...