Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 z STTI (SR4 SRC) - awarie, upg, pomoc


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to chyba nie kwestia selektora ognia ale kwestia zapadki blokującej zębatki. Chociażby to pamietam z maila od krakmanow, w którym opisali wymiane gwarancyjna właśnie niedziałającego SEMI. Nie bardzo orientuje się czy kupujac selektor ognia dostaniesz sama płytke, czy także (sam to tak nazwałem, nie wiem jak fachowo) zapadke blokującą

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam pytanko z dziedziny hop up i kulek 0,25. Gdy podkrece hop siupa do maksimum owe kulki (Blaster) nie sa podkrecane, zasieg maksymalny strzalow jest ok 5 metrow blizszy niz na 0,2 (Gold Fire).

Dobra, teraz pytanie - czy mam cos nie tak z hop upem, ze nie podkreca mi kulek 0,25? (nie podkreca do takiego stopnia, by mozna bylo stosowac kulki o wiekszej wadze, nie sa one podrywane a od razu po wystrzale jakby lekko po paraboli lecialy ku ziemi)

Mam zalozony przez taiwangun hop up (wraz z dystanserem) silikonowy guardera.

 

Pozdrawiam

 

-------

OSOK - One Shot One Kill

Link to post
Share on other sites

Również posiadam silikonową gumke hop-up guardera, którą mi u krakmana założyli. Ja używałem na ostatniej strzelance(mojej pierwszej:wink:) 0,25g TM i mi je podkręcał po ok. 30m na hop-up ustawionym na minimum...No ale w trakcie strzelanki chyba się dotarł bo już wali normalnie:)

Może w Twoim, źle jest ustawiony dystanser ? Jak latają kulki 0,2g ? Próbowałeś strzelać na hopie ustawionym na minimum ? Bo może się okazać, że gumka za bardzo wystaje i hamuje kulki zamiast je podkręcać :|

Link to post
Share on other sites

WItam!

 

Zastanawiam sie nad SRC, ale z tego co widze to jest to bron duzo bardziej awaryjna od CYMY :>

 

Mialbym taka mala prosbe, do bardziej doswiadczonych maniakow.

 

Moze jakis uzytkownik SRC, ktory przebyl dluga droge wymiany czesci w tej replice w jednym poscie spisal wszystko, to co tzeba koniecznie wymienic. Chodzi o to, ze cena SRC kusi, ale jak wszystko prawie pada, to wartoby dowiedziec sie z jakimi dodatkowymi kosztami bedzie sie mialo doczynienia pozniej. NAjlepiej w formie (co pada/na co wymienic, zeby juz nie padalo). Chodzi o to, zeby zrobic z awaryjnego SRC guna strzelajacego bezproblemowo, przez dluzszy czas

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem skad te wnioski.

JA CYME kumpla musze drugi raz odesłać do serwisu. A do tego parametrami ustępuje SRC. Dodam że mimo iż kupiłem swoje SRC miesiąc później to przez wizyty w serwisie moja broń ma już większy przebieg od tej cymy. Mówie o mp5 bo może kałach cymy nie jest taki awaryjny.

Link to post
Share on other sites
Moze jakis uzytkownik SRC, ktory przebyl dluga droge wymiany czesci w tej replice w jednym poscie spisal wszystko, to co tzeba koniecznie wymienic. Chodzi o to, ze cena SRC kusi, ale jak wszystko prawie pada, to wartoby dowiedziec sie z jakimi dodatkowymi kosztami bedzie sie mialo doczynienia pozniej. NAjlepiej w formie (co pada/na co wymienic, zeby juz nie padalo). Chodzi o to, zeby zrobic z awaryjnego SRC guna strzelajacego bezproblemowo, przez dluzszy czas

 

 

Teraz daja od razu metalowe zębatki, więc najwiekszy problem z głowy, ja w swoim wymienialem właśnie zębatke tłokową i gumke HU na silikonową i tyle co trzeba wymienić aby stock śmigał jak trzeba. No i do tego wszystkiego jakąś porządna baterie trzeba, żeby nie psuć części przez różne zaciecia itd.

Link to post
Share on other sites
I z tym nie ma problemu. Zębatke od razy wymieniają na taiwangunie nawet jak kupisz od nich z allegro, tak samo za cene części wymienią hop-up na silikonowy.

Potwierdzam jako świerzy nabywca z Allegro. Ja odrazu wsadziłem baterię 9.6v 1600mah Sanyo i po 2000 kulek gun śmiga jak wentylator. O wszelkich problemach będę informował na bierząco. Aha i kulki 0.25 hop-up kręci bardzo dobrze. Dodam ,że mam wersję sr4 16.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z ułożeniem tej baterii w kolbie taktycznej SR-ki... :roll: Tzn. gdy ją wkładam to kolby nie da się złożyć do końca, tylko max do połowy :| Ktoś może zapodać fotki albo dać opis jak prawidłowo umieścić tą baterie w kolbie ? Bateria kupiona u krakamana jakby ktoś pytał....

Kiedyś(zanim ktoś rozdzielił wątek :? ) były w nim fotki jak to zrobić, ale znikły 8O

Link to post
Share on other sites

Poradzilem sobie z hop upem... rozebralem na czesci pierwsze (prawie) i sie okazalo, ze nie mialem zamontowanego dystansera :| O zgrozo!

Hop up silikonowy, dystanser oryginalny... na razie smiga jak nalezy.

 

I jestem za przedmowcami -> wymienic zebatke tlokowa, baterie na 9,6V, hop up na silikonowy i smiga jak wentylator :)

 

Pozdrawiam

 

-------

OSOK - One Shot One Kill

Link to post
Share on other sites

witam,

karolm, masz te baterie skaldajaca sie z trzech elementow - dwa tej samej dlugosci(wieszke) i jeden mneijszy,

wpinasz baterie w karabinek, po czym wtykasz male ogniwko do zerdzi(na ktorej osadzona jest kolba) ale dolem baterii w kierunku lufy,

pozostale dwie wkladasz gora(czyli tym gdzie wychodza kabelki) w strone tylu karabinu do kolby taktycznej,

ja to tak robie i nie mialem problemow z pocietymi kablami jak rowniez z regulacja kolby do roznych pozycji

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. Dostałem 2 dni temu SR4 tactical używanego przez około pół roku, zębatki zostały zmienione na CA a akumulatorek na 9.6 NiMH 1050.

Wziąłem karabin do ręki wystrzeliłem z 10 kulek i pzrestał strzelać...akumulatorek ponoć był rozładowany, więc go naładowałem na full, wystrzeliłem 100 kulek i przestałem. Nadszedł dzień strzelanki, wziąłem guna i wystrzeliłem z 10 kulek...leciały jak kolegi mp5sd6 280fps...a gun ma 330fps..chciałem strzelić jeszcze pare razy ale nie dąło się...myślałem że aku padł, ale podłączyłem do kolegi m15 CA i chodził cacy stzrelał nim jakieś 200 kulek może więcej...Gdy podłączam aku momentalnie kabelki robią się gorące a baterie po niedługim czasie...

NIE MAM POJęCIA CO JEST, ale wiem ze aku jest dobry.

Soh-jasio bo od niego kupiłem mówi że musze 3 razy sformatować baterię i będzie dobrze, ale co to ma do nagrzewania się mocno kabli i bateri!..

PROSZE O POMOC!! i nie odsyłajcie mnie do innych postów plz

Link to post
Share on other sites

A mi się wczoraj kilka ogniw spaliło 8O Tzn. przedwczoraj strzelał normalnie. Wczoraj podłączyłem i słysze przy wtyczkach syczenie i czuje spalenizne :| Szybko odłączyłem batke ale było za późno..jedna pałeczka z ogniwami zaczęła się dymić i po jakimś czasie wygorała a wtyczki też się przytopiły :cry: Batka to 9,6v 1400 do SR-ki z kolbą taktyczną...Dlaczego się to stało ?

SR-ka jutro leci na gwarancję.....

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Miec pytanie.

Co jakis czas po ladowaniu batki 8.4V do kolby przez 10h nie chce naciagac sprezyny. Na innych emka chodzi super. Laduje przez noc, a rano jakby napinala do polowy i pada. Pare razy mialem tak ze ladowalem ja 10h, i nie napinala, a nastepnego dnia bez ladowania smigala bez problemu.

 

Teraz ladowalem ja przez 10h, zostawilem na noc i znowu 10h, i nic...

W ladowarce swieci sie dioda gdy ja podlacze, napiecie jest napewno bo zarowka podlaczona do batki swieci, i leca iskry przy pomocy innych instrumentow.

Wie ktos czym moze byc to spowodowane i jak to naprawic?

Bede wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...