Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

|Sprężyna|Tuning AK 47 Black z CG


Recommended Posts

Wyjaśnienie dla ziemniaka:

Ava na poczatku miał napisane:

W jaki sposób można go ztuningować i czym? (prosił bym o linki)Chodzi mi o wygląd zewnętrzny i i wewnętrzny....(coś takiego)

a Hellmans nie miał co robic to się przyczepił :evil:

 

Żeby nie było OT :

Do konca nie wiem jak jest zbudowany ten karabinek , ale domyslam się ,zę możesz uczelnic dysze, ew. dopasowac jakaś z Aega i wstaw sobie mocniejsza sprężynę(nie wiem czy mozna do tego wstawić spręzynę ,czy się plastik nie posypie) .Nastepnie mozesz wstawić precyzyjną lufę (np. z Castoramy lub Obi) i powinno to wszysko przychylić się do celnosci i zasiegu .

 

 

 

ps. nie miałem tego w rękach wiec pisze w ciemno , ale raczej powinno się zgadzać :wink:

Link to post
Share on other sites

Diablo- dlatego wiec chyba nie ma co dawać rad.

W sprezynach dysze są z zasady połączone z cylindrem.

Sprężyny od aegow wchodza, ale trzeba dobrać długościowo taką samą.

Jeśli nikt wczesniej nie probowal w tym AK wstawiac mocniejszej sprężyny to radze nie próbować. ew. możesz sprawdzić czy "środek" jest metalowy i ryzykować.

I co się tak na te "prec lufy" z obi i castoramy uparłeś? ;)

Bez dobrej suwmiarki nie zmierzysz średnicy tej lufy. A nawet jeśli już zmierzysz to nie wiesz co jest w środku. czy jest równa na całej długości/nie jest krzywa itp.

 

AvA - jeśli nie wiesz nawet gdzie można dostać sprężyne to lepiej się najpierw doinformuj poczytaj o tuningu a potem się za to bierz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...