Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w rozebraniu DE UHC


Recommended Posts

Fotek nie mam. Ale już opisuje.

1)Wyjmij magazynek i upewnij sie że broń nie naciągnięta.

2)Najpierw zdejmujesz okładki rękojeści. Nie są w żaden sposób przytwierdzone. Wystarczy wsadzić coś ostrego miedzy nie i je rozdzielić.

3)Rozkręcasz zamek. Jedna śróbka jest z przodu po prawej, druga też po prawej ale pod szczerbinką. A potem tak jak z okładzinami rękojeści, rozdzielasz czymś ostrym zamek na 2 częsci i zdejmujesz. Tutaj pojawia sie pierwsza spręzyna, sprężyna powrotna zamka. Jej założęnie z powrotem bywa kłopotliwe bo lubi sie wyginać, ale w 2 minuty można sobie poradzić.

4)Po zdjęciu zamka pokaże sie reszta śrubek. Kładziesz pistolet na lewym boku i śróbki wykręcasz. Gdy dojdziesz do ostatniej, robisz to samo co poprzednio, czyli oddzielasz 2 częsci szkieletu przez wetknięcie jakiegoś ostrego przedmiotu miedzy nie i.. rozdzieleniu. Tylko trzeba uważać żeby nie porysować.

5)Wiekszosć elementów wewnątrz można spokojnie wyjąc(raczej nic samo nie powinno wyskoczyć o ile nie jest uskzodzone).

WAŻNE: Mechanizm zwalniający tłok i spręzyne jest zamknięty w takim pudełeczku. Jego otwarcie grozi wyskoczeniem spręzynki, wiec lepiej tego nie robić. Aby cały ten mechanizm wymontować należy wykręcić jedyną sróbke która znajduje sie po lewej stronie.

Nie mam pojęcia jak wymontować lufe, nie udało mi sie do tego dojść bo siedzi dość silnie i nie chciałem robić tego na siłe.

Jak uda mi sie w ciagu 2 dni zorganizowac aparat to wrzuce zdjęcia(chyba, zę nie bedzie potrzeby) bo pozniej Desert wraca do kimpla. U mnie był tylko na serwis.

 

A miałęm takie ładnie 44 posty pasujące do nicka... :roll: ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Sprwadź hopka. U mnie co prawda nigdy nic takiego się nie stało( a rozkładałem na części pierwsze ). Wyjmij lufę, na jednym końcu jest takie plastikowe "coś" ;możesz to spokojnie ściągnąć. W środku jest taka gumowa uszczelka (hopek), sprawdź, czy jest poprawnie ułożona (ta wypustka na górze ma być). Równie dobrze mogło coś się stać z tłokem, ale w tych sprawach niech się wypowiedzą lepiej obeznani ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...