Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 za 135 zl


Recommended Posts

pare info nt. tej "repliki"

 

zasieg 30m to zasieg MAKSYMALNY zapewne. Skuteczny nie wiecej niz 15-20m

super ekstra drogie kulki paintball mozesz wywali z wielu powodow. Latwo sie blokuja w lufie, nie rozbijaja sie czesto, lataja gdzie chca i pekaja w gearboxie.

Wszystko to jest plastik (lacznie z gearboxem czyli trybami i wogole wszystkim), a wiec wtrzymalosc zaleznie od trafionego egzemplarza to od tygodnia do paru miesiecy (zaleznie od tego jak mocno bedziesz eksploatowal replike).

 

pozdrawiam

Rzufik

Link to post
Share on other sites

bezszwowe 6mm powinny dzialac jesli naprawde beda BEZSZWOWE bo na allegro mozna kupic takie a jednak maja slad po zlewie a na dodatek czasami sa jajowate...

z tanszych BBs warto kupic te z www.taiwangun.com (P&J jesli sie nie myle), a tak poza tym to jakies markowe np. Blaster, Gold fire, Excell itp.

 

kulki spotykasz w roznych wagach: 0,12; 0,18; 0,20; 0,23; 0,25 itp

do tej repliki uzywaj 0,12

Link to post
Share on other sites
pare info nt. tej "repliki"

 

zasieg 30m to zasieg MAKSYMALNY zapewne. Skuteczny nie wiecej niz 15-20m

super ekstra drogie kulki paintball mozesz wywali z wielu powodow. Latwo sie blokuja w lufie, nie rozbijaja sie czesto, lataja gdzie chca

i pekaja w gearboxie.

Wszystko to jest plastik (lacznie z gearboxem czyli trybami i wogole wszystkim), a wiec wtrzymalosc zaleznie od trafionego egzemplarza to od tygodnia do paru miesiecy (zaleznie od tego jak mocno bedziesz eksploatowal replike).

 

pozdrawiam

Rzufik

 

to kulki wchodzą do GB? :lol:

Link to post
Share on other sites

0.6 mm raczej na pewno będą latać jak chcą :wink: jak już to 6mm i kupuj tylko kulki w miarę sprawdzone, np. GoldFire (dość tanie a niezłe)

 

Zasięg 30m to jak jesteś silny i rzucisz tym "karabinkiem". Bo jak chcesz strzelać to zasięg skuteczny = 2m, a całkowity 10.

 

"Kulki paintball" pękają w magazynku albo w lufie.

 

Podsumowując ta replika się nadaje tylko na ścianę.. A może i nawet nie bo jak się urwie zaczep pasa... :lol:

 

Celitc: Tak w ogóle to chyba trochę młody jesteś (jeśli dobrze zgaduje że 12 w nicku to znaczy, że masz 12 lat ;) ), wtedy radziłbym trochę poczekać z ASG. W każdym razie jak chcesz wydać te 140pln to kup sobie pistolet CyberGuna, będziesz jeszcze miał na okulary i jakieś kulki np. małą paczkę Goldfire`ów właśnie albo Gunfire`ów (do stockowej - fabrycznej - lufy mogą być)

 

Ale najlepsze na koniec

 

 

Latwo sie blokuja w lufie, nie rozbijaja sie czesto, lataja gdzie chca i pekaja w gearboxie.

 

Wiesz w ogóle jak działa gearbox? :ściana:

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

_Johny_ odstosunkuj sie ode mnie. Wiadomo ze pekaja albo w lufie albo w komorze hu albo w magu. A napisalem jak napisalem, czasami mysle ze w pracy nie powinienem patrzec na wmasg.pl bo malo czasu jest i jednym okiem tylko patrze...

 

a tak wogole podejrzewasz ze ma 12 lat i jeszcze mu polecasz bron ktora jest na tyle silna (CG moze jeszcze od HPA co?) ze moze mu niezle kuku zrobic... gratulacje

 

co do gunfireow albo miales jakies lepsze albo nie wiem co, sam mialem 0,20 0,23 0,25 i 0,18... na stockowej lufie cymy i well'a lataja tragicznie...

Link to post
Share on other sites

No chodziło mi o sformułowanie "kulki pękają w gearboxie" ;)

 

Napisałem również, że jeśli ma 12 lat (zgaduje) to powinien poczekać z ASG.

 

Co do gunfire, to ja miałem 0,2. Latały przeciętnie ale dało się wytrzymać (lufa stock CA)

 

 

P.S. Celtic, Nie kupuj tego M4, to tandeta jest.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

łejery to takie przejezyczenie :P

 

do 135 nie wydaje mi sie zebys nawet plasticzaka kupil strzelajacego "jakotako".

 

Kiedys ktos pisal ze z tych plastikowych cudeniem jedynym wyborem (ale nie oznacza ze dobrym bo plastigowy GB to nie GB :P ) sa Steyr Aug i XM8 od Both elephant (chyba?)

 

Steyr'a juz dawno nie widzialem a ten XM8 choc zadko komu sie podoba jest na alledrogo

Link to post
Share on other sites
jery to takie przejezyczenie Razz

 

kk, rozgrzeszam :F <joke>

 

 

 

a jaką wy radzicie mi replike karabinu elektrycznego zeby kulki dobrze latały Arrow (podajcie link

 

Jeśli chcesz mieć koniecznie elektryka, ale nie jakieś gówno to musisz wydać przynajmniej 400-450 zł. Bo te 'AEGi' za 130 zł, to mogą być między sobą lepsze lub gorsze ale ogólnie są bardzo słabej jakości. Wierz mi, będziesz żałował jeśli "to" kupisz.

 

Jak pisałem wyżej, za ok 140zł to najlepiej jakąś klamke Tokyo Marui z www.specshop.pl albo CyberGuna z www.military.pl

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Guest ELiTE HUNTER

celtic12

Kolega ma To ... i powiem szczerze ze to az takie gówno nie jest , choc napewno na walki z STTI czy CA to szans niema ale na poczatek jest super ... a o dziwo jest fajnie zbudowany choć plastikowy (wytrzymały dość)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...