Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[freeware] F.E.A.R Combat


Guest ELiTE_HUNTiNG

Recommended Posts

Guest ELiTE_HUNTiNG

Kto grał w f,e.a.r zapewne wie ze ta gra ma wiele do zaoferowania :)

Przedstawiam freewarową czesc f.e.a.r mianowicie sam multiplayer jak dla mnie chyba zdobedzie sporoa popularnosc :)

fizyka gry to poprostu bajka - graficznie bez zastrzezen choć "plastikowo"

10/10 oceniam

 

gre mozna sciaganac :

 

www.joinfear.com

 

po sciagnieciu rejestruje sie na stronie i na email dostaje cd-key umozliwiajacy Granie w sieci :)

polecam gre bo wrazenia sa Super

 

gra wazy 1,8 gb

 

sporo lecz na cała noc zostawic komputer i z rana mozna grac :)

 

co do samej gry jak standard jest zawsze caputer the flag , team match , deatmach ,kilka trybow inflation (zdobycie punktow kontrolnych) i kilka pokrewnych , map jest takze sporo , arsenał broni luksus :)

Link to post
Share on other sites

Komu się nie chce ściągac lub ma za wolne łącze na to (choć z takim łaczem nie wiem po co intereesuje sie grą w multi ;-) ) całość, czyli ta gra .. ze wszystkimi możliwymi patchami i innymi DL znajduje się na krążku CDA z października. Wersja z DVD jest na 100%.

 

FEAR już jak wyszedł na początku tylko DMEO MP dawał rade :) ten tez spoko.. choć mapki czasami są mocno zakręcone.. ;) szczególnie gdy ma się wszystko na HIGH DETAIL (prócz Textur-Medium) sporo bałaganu na tych mapach ;-) czasami można się zgubic :-P... + bałagan zrobiony podczas gry... porozwalane ściany.... i inne rzeczy które mozna rozpieprzyć ;-)

 

Miodzio !! z Ciekawostek :) : abym mógł odpalić ta gre musze odłaczyć jeden HDD... poniewaz mój GF 6600 GT w innym przypadku ma za mało mocy z zasilacza (który nie jest firmowy)... heh :D.. dla pewności odłanczam i DVDRW i HDD :D .. mocy (energi) nigdy za mało :D

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
Guest ELiTE HUNTER

Fakt zapomniałem dodac ze był w CDA choc sam kupilem :lol:

 

mapy zakrecone to prawda , ale szczerze mówiac tak dopracowanej strzelanki multiplayer do tego za free jeszcze nie było :)

Link to post
Share on other sites
Guest ELiTE HUNTER

a no co racja to racja , odpaliłem przed chwila i szczerze mówiąc to zapomniałem jak ta gra wyglada ... i nie powiem ze wygląda źle :D

napewno mozna pograc dluzszy okres :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Imo ET to jak dla mnie do tej pory najlepsza gra online w jaką grałem i nigdy nie zapomnę spędzonych przy niej ponad 2 lat. Grałem w najróżniejsze gry on line starcraft quake 3 battlefied 2 i dużo innych mimo to et po dziś dzień zostaje dla mnie ideałem gry on line.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...