Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z przednim uchwytem od M16A1!


Recommended Posts

Witam!

Ostatnio kupiłem karabinek M16A1 CG za 199zł (sprężyna). Po ostatniej akcji (byłem już na kilku) i dość brutalnym użytkowaniu przez mojego kuzyna zauważyłem że przedni uchwyt mojej M16 się rusz w poziomie i lekko na boki. Denerwuje mnie to i przeszkadza mi. Czy ktoś zna rozwiąznie tego małego problemu?

 

Proszę o odpowiedź?

 

Pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites

Wada firmowa modelu :D

 

Cały problem polega na chybotaniu i słabym zamocowaniu śrub trzymających zespół muszki- przez to rusza się właśnie on i w konsekwencji cały przymocowany do niego chwyt przedni.

 

Rozwiązanie jest bardzo proste- dać podkładki (średnica otworu podkładki oczywiście ma być prawie równa średnicy śruby; grubość podkładki ma być taka jaka jest wolna przestrzeń między główką śruby a miejscem, w które wkręcamy) pod obie śruby- to w 100% niweluje problem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sorry ale jesteś na to skazany qmpel też tak ma w jego m16, wkońcu złamał całkowicie chwyt, i musiał mu ojciec dorobic. Teraz jest gites i trzyma się bardzo dobrze. M16 już tak mają że chwyt się rusza, prędzej czy później każdemu będzie się ruszał (nawet może się złamac, ale to musisz miec zdolnosci jak mój qmpel) :uśmiech:

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...