Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z przełacznikiem trybu ognia


Recommended Posts

czy replika jest nowa czy używana??

podaj jakieś szczegóły. Jak to lata, opada, czy po prostu przy zmianie położenia nie klika?? :D

jeśli to A5 to masz przełacznik w krztałcie łezki. Na dole powinna znajdować się mała śróbeczka, spróbuj ją dokręcić. W tym modelu przełaczniki trzymaja. się własnie na tej jednej śróbce, gdyż przechodzą przez cały gear box i po stronie wyrzutnika łusek sa na stałe złaczone z "rurką" do której jest przykrecony przełacznik od strony rączki przeładowania.

a jeżeli nie klika, to znaczy ze wyrobił sie już plastik na rękojesci, bo pod selektroem jest mała kulka-wybrzuszenie, które wpadajac w małe dołeczki w odpowienich miejscach powoduje kliknięcie... :D

Link to post
Share on other sites

Przykrecanie tutaj nic nie da.Mam z tym taki sam problem i raczej nic nie da sie z tym zrobic.No chyba ze posuniesz sie do przyklejenia selektora jakims mocnym klejem :) Jak zdejmiesz przykrecany przelacznik to zobaczysz ze siedzi on na takim pol kolu z dziurka.To wlasnie ta "dziurka" sie wyrabia.

http://www.fla5.prv.pl/selektor.jpg Tutaj moasz dokladnie zaznaczona ta czesc. Jak dla mnie mozesz sie jedynie do tego przyzwyczaic, albo samemu po kombiowac :)

Link to post
Share on other sites

replika jest używana podczas przełacznia nie klik w trybie semi jest luźna jak wyłacze tzn przestawie na opcje zabespeczenia oto czasmi jak nacisne ns spust to przełaczas sie na tryb semi czyli nie da sie z tym nic zrobić?

 

[ Dodano: 04 Lis 2006 10:32 ]

a mam pytanie do ciebie talib czy tą kulecze można wymienic?

Link to post
Share on other sites

Korzystając z okazji wspomnę swój problem:

Mam okazję kupić używaną SD3 CA i sprzedający powiadomił mnie, że trzeba dokręcić selektor ognia. Czy możecie mi objaśnić jak to wygląda i czy w SD2/3 selektor też się wyrabia, i ewentualnie jak to można naprawić?

Link to post
Share on other sites

zaraz zaraz bo sie chyba nie zrozumieliśmy jak zabespecze btoń to nie stzrela jak przytrzymam przełacznik nieraz jak puszcze go i mocniej nacisne na spust to słychac przeskok i można strzelac czy tą przypadłos miałeś na myśli chudyhunterze jeden z użytkowników forym <memphis> napisał mi abym lekko zeszlifował tulejke na przełaczniku odnia i dokrecił ja wszysko zobacze jak dostane imbus 1.3 bo nie mam takiego małego widze że większoś wypowiedzi zmierza w kierunku dokręcenia przełacznika tzw łezki

Link to post
Share on other sites

poprę Cyka (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem :D ) Pisz wolniej i mniej chaotycznie, bo trzeba czytać Twoje wypowiedzi kilka razy zeby zrozumieć o co chodzi...

 

a mam pytanie do ciebie talib czy tą kulecze można wymienic?

 

NIe pamiętam w tej chwili...MP5 miałem póltora roku temu...

jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to nowy komplet selektora kosztuje 35 zł, a więc w porównaniu z cenami części na rynku to to są małe pieniądze....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...