Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana lufy w mp5 a5 well


Recommended Posts

Czesc kupiłem prec lufe i mam pytanie .Wszędzie pisze ze wymiana jest bardzo latwa , ale sam nie chce grzebać żeby czegoś nie zepsuć . Czy wie ktoś jak to profesionalnie zrobic (co i gdzie odkręcić ) opisał by taka wymiane.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Czesc kupiłem prec lufe i mam pytanie .Wszędzie pisze ze wymiana jest bardzo latwa , ale sam nie chce grzebać żeby czegoś nie zepsuć . Czy wie ktoś jak to profesionalnie zrobic (co i gdzie odkręcić ) opisał by taka wymiane.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

 

Ja mogę ci pomóc - zamieścić zdjęcia z rozbiórki komory HU, wymiany lufy itp. z tą drobną różnicą , że w MP5 z ICS. Jeżeli tam jest tak samo to nie ma sprawy.

 

Możesz zrobić oględziny przynajmniej takie pobieżną żeby sprawdzić czy te komory są do siebie zbliżone.

 

Napisz jak rozwiązana jest u ciebie regulacja HU czy jest to jak w CA i ICS taka plastikowa dźwignia kawałek za upper recieverem. Jeżeli jest tak to myślę że komora będzie tna tyle zblizona że moja pomoc ci się przyda.

 

Daj znać jak wynik oględzin.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...