Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POLSKA MISTRZAMI ! - GHOST RECON


Recommended Posts

Nooooooo panowie i panie warte uwagi jest ze POLSKA dzisiaj (tzn juz wczoraj ;p jest po 24) wygrała finałowy mecz z Francją na ClanBase :) czyli POLSKA zajeła pierwsze miejsce w tej grze :D warte jest zauwazenia ze az 3 maniaków ASG należy do REPREZENTACJI (12 graczy) polski w Ghost Recon ! Jest to:

FCSF Giwera :)

FCSF Jacob

i GHOST Zjawa

 

 

Jestem z nas dumny :D Polacy jeszcze nigdy w zadnej grze nie zajeli 1, 2, 3 ani 4 miejsca w pucharowych rozgrywkach CLANBASE (www.clanbase.com).

 

Jestem tak szczęśliwy :))))))) cholerka :D członkowie reprezentacji należą do dwuch (wsumie, jedynych obecnie) klanów, GROM i CERT. :)

Link to post
Share on other sites

dajcie ftp z ghost recon, akurat lada dzien skoncze pisac magisterke i zabieram sie za cwiczenie w ghosta.

Gre przeszedlem ale powiem szczerze ze nie mialem szansy w multi pograc. :-) to musi byc dopiero asg w cyberprzestrzeni :-)

Link to post
Share on other sites

No ja tez osobiscie nieludzie CS i tego pseudo realizu. Niewiem jak jest GR aale czy sa tam takie elementy jak:

 

-medyk

-krwawienie , z biegem czasu wplywa na wszystkie zdolnosci

-rykoszety od powiezchni twardych

-przebijanie drewna drzwi

-wskaznik CEM bedacy odpowiednikiem ,,zestresowania'' im mniej go tym trudniej celowac

-duze mapy pozwalajace na bardzo taktyczna rozgrywke

-ogolnie wszytsko dazace do osogniecie maxymalnego realizmu

Link to post
Share on other sites
-wskaznik CEM bedacy odpowiednikiem ,,zestresowania'' im mniej go tym trudniej celowac

 

A po co to? Jesli gracz jest zestresowany to nie wyceluje w sciane nawet a jak jest spokojny to jest master :]

Wg mnie taki bajer jest kompletnie bez sensu, gra na sile zmusza czlowieka do "bycia zestresowanym".

Link to post
Share on other sites

com.bat ->

- medyka - brak 80% trafien konczy sie smiercia

- rana "nie powieksza" sie z biegiem czasu.. ranny w noge ma klopoty z chodzeniem i celowaniem.. ranny w inne czesci ciala ma klopoty z celowaniem ( zalezy w co, rozny stopien "schodzenia" sie celownika)

- rykoszetow brak :D (bylo by to dosc dziwne.. strzelajac pod skosem w tunel wybic wszystkich :o)

- przebijanie drzwi.. jedynie granat

- brak wskaznika

- duze mapy małe i średnie.. na niektorych mapach da sie neizle zagrac taktycznie.. lecz denerwoje mnie to ze start-punk jest 100% znany powinien byc obszar chociaz kilkudziesieciu metrow gdzie sie wrog pojawi.. :|

Link to post
Share on other sites
-wskaznik CEM bedacy odpowiednikiem ,,zestresowania'' im mniej go tym trudniej celowac

 

A po co to? Jesli gracz jest zestresowany to nie wyceluje w sciane nawet a jak jest spokojny to jest master :]

Wg mnie taki bajer jest kompletnie bez sensu, gra na sile zmusza czlowieka do "bycia zestresowanym".

 

Wyobraz sobie realna sytuacje:

 

Mierzysz do kogos masz go na muszce, ale on zaczyna do ciebie strzelac. jezeli wg ciebie taki ktos nada ma rece stabilne jak skala i nadal moze mierzyc tak dokladnie to az mi smutno. Dwa tak jak w rzeczywistosci na to wplywaja jescze wybuchajace obok ciebie granaty ,flashe itp. Juz wiesz po co to

Link to post
Share on other sites
com.bat ->

 

- rana "nie powieksza" sie z biegiem czasu.. ranny w noge ma klopoty z chodzeniem i celowaniem.. ranny w inne czesci ciala ma klopoty z celowaniem ( zalezy w co, rozny stopien "schodzenia" sie celownika)

- rykoszetow brak :D (bylo by to dosc dziwne.. strzelajac pod skosem w tunel wybic wszystkich :o)

|

 

A czy w rzeczywistosci niekrawiwisz trafiony w noge? Jak runda trwa po 7-10 min to trafiony na poczatku mozesz poprostu bez medyka niedotrwac do konca.

 

Wyobrazam sobie sytuacje z tunelem i niewidze w tym nic fikcyjnego. Taka sytuacja jest jak najbardziej mozliwa.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...