Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hop Up (tak myślę)


Recommended Posts

Zakupiłem w komisie XM177E2 Marui. Do niedawna myślałem że strzela dobrze (strzelałem się jeszcze z gorszym sprzętem) do czasu kiedy kumpel kupił USP marui a zaraz po nim drugi SOCOMa też Marui oczywiście oba modele sprężynowe tak jak moje Marui. No i zobaczyłem że te dwa modele przewyższają moją XMkę w osiągach tzn mają lepszy zasięg. No i dla mnie wydawało się to dziwne, że prawie dwa razy tańsze repliki z mniejszą pojemnością cylindra, słabszą sprężyną i znacznie krótszą lufą wewnętszną przewyższają karabinek za 330zł. Zorientowałem się że coś jest z HU, bo gdy strzelam to jest brak jakichkolwiek oznak działania HU (kulka nie leci podkręcona) ale gdy rozkręcałem karabinek wszystko wydawało się OK, ale HU nie da się rozkręcić (nie ma żadnych śróbek itp), ale gdy zaglądam w lufę to widać HU. Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak nie możesz rozkręcic HU to skąd masz pewnośc że z nim coś nie tak?

Sprawdź sprężanie tłoka może przepuszcza powietrze? Tak było w moim przypadku w mojej mp5 więc spróbuj tego. Sprawdź pod światło lufe może jest w niej np. olej lub jakiś brud? A z tym HU to pokombinuj coś nie koniecznie trzeba go rozkręcac ... :killer:

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...