Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Cyma - Problemy z zasialaniem?


Recommended Posts

Witam. Jestem częściowo szczęśliwym posiadaczem AK47 Cymy. Odkąd ją odkupiłem od poprzedniego właściciela, mam problem z krótką żywotnością baterii. Stockowa bateria nie wytrzymała ani pierwszego, ani drugiego strzelania, choć u moich towarzyszy trzyma ok. 3 spotkania. Oczywiście, na pierwszej strzelance poszalałem trochę z kulkami, ale na drugiej kompletnie nie rozumiem jej rozładowania. Pewne jest, że poprzedni właściciel mi nie sprzedał jakiegoś wałka, gdyż go dobrze znam, widziałem też, że jego broń działała bez zarzutu.

 

W każdym razie, pomyślałem, że to sprawa baterii, więc kupiłem nową. Sanyo 8,4V, 1800mAh, wtyk Large. Zrobiłem miejsce w kolbie, zmieniłem jej wtyk na mini i pojechałem z nią na LARPa. Dozwolone było tylko strzelanie na semi, ale mimo to nie powinna paść - jednak tak się stało w połowie LARPa. Możliwe jest, że to przez to, że nie jest jeszcze sformatowana? Pożyczyłem baterię stick od kolegi, bodajże 8,4V, 600mAh. Wytrzymała do ostatnich chwil strzelania, po czym tradycyjnie - padła.

 

Coś tu jest nie tak, jednak ani ja, ani nikt z moich znajomych nie wie co, gdyż to bardzo dziwny problem. Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

moj kolega ma te replike... jeszcze nigdy mu bateria na strzelance nie padla...jestes pewien ze wszystko ze stykami jest dobrze?? a moze to cos z karabinem?? bo jego replika zaczaynala coraz bardziej tracic zasieg az strzelala na 5m i trzeba bylo odeslac...ale to moze jakas wada modelu byla... zadzwon do krakmana i zapytaj co i jak

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...