Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 3


Recommended Posts

Witam... z tego co wiem , wyszlo juz call ... 3 czesc , ale niestety tylko na konsole... czy ma ktos moze pojecie i wie cos na temat wypuszczenia tej czesci na peceta?? Miejmy nadzieje ze tak jak i z wieloma grami po jakims czasie producenci stworza wersje na pc ...no ale moze juz cos wiecie... dlatego z ciekawosci pytam:D ,,

Link to post
Share on other sites

Tylko czekać, aż ktoś wyskoczy z tekstem "...a na GF 8800GTX grafika będzie lepsza jejejeje !!". Oczywiście nie zaprzeczam takiemu stwierdzeniu, ale nigdy to nie będzie ta sama przyjemność co siąść sobie wygodnie z bezprzewodowym pad'em i pograć w gry, gry które na konsole są zawsze ciekawsze i milej się w nie gra...

Link to post
Share on other sites

Po 1 . gadacie nie zle glupoty:) .. i po czym wnioskujecie ze napewno nie bedzie na PC?? ... po 2.ja mialem konsole i uwazam ze to nie to samo (mowi tylko o strzelnkach) siadam wygodnie na fotelu , reka na 5 klawiszy druga na myszke , i czuje sie jak bym to ja strzelal , a nie jakies pierdy a joisticku :/ grafika wcale nie jest Duzo lepsza , nie wiem jakie macie pecety , ale ja swoj chwale i grafike mam wyje**na :) ,,, Zwracam honor konsolowca , bo przyznam ze macie przewage np. na wyscigach:) (chociaz jak ktos ma kierownice to jest lepiej) :P noi w bijatykach np tekken:) .... Odnosnie samego COD3 wierze ze wyjdzie na pc po jakims dluzzszym czasie, tak samo bylo z GTA SA ... mialo byc tylko na ps2:D minal miesiac i juz przechodzilem:P

Link to post
Share on other sites

Ja rowniez wierze ze wyjdzie - po prostu rynek i umowy typu exclusive zobowiazuja producentow do trzymania sie scislych regul.

 

Przyklad?

 

Resident Evil 4. Na poczatek tylko na Nintendo GameCube. Swoisty "killer" dla ktorego ludize znowu zaczeli kupowac ta konsole. Gdy rynek sie nasycil (odpowiednia liczba "Gackow" zostala sprzedana) - przygotowano konwersje na "umierajace" powoli PS2 - z dodatkami, bonusowymi kostiumami, broniami i scenariuszem. I znowu - tym razem boom na konsole Sony. Czekamy kolejny rok i co mamy? Dzien dzisiejszy, keidy to RE 4 wychodzi na konsole. Pomijam tu zgryzliwy neico fakt ze nawet na wymaganej karcie z 256 MB pamieci na pokladzie (karta - 600 zl, PS2 - 400 zl) gra wyglada szpetnie a oswietlenie i tekstury nie umywaja sie do tych z NGC. Slowem - najpierw bylo Nintendo. A potem juz niestety bylo tylko gorzej :-/.

 

Bo konwersja rzadko sluzy grze "na plus". Przykladem niech bedzie GTA : Liberty City Stories. Gra przygotowana specjalnie na przenosne PSP. Jednak ludize tak sie w niej zakochali i uznali ja za tak swietna, ze zaczeli bojkotowac tworcow. Rockstar ulegl naciskom i wydal konwersje na PS2. I co sie okazalo? Ze gra przygotowana graficznie na maly ekran PSP na telewizorze wcale nie wyglada juz tak fajnie...

 

To tak gwoli przemyslenia ;-)...

Link to post
Share on other sites

ekhm ,,, przeczytalem wczoraj na jakims forum , gdzie ludzie naprawde znali sie na tego typu rzeczach i rzuciło mi sie w oczy hasło "sluchajcie CoD3 bedzie prawie na bank na PC , poprostu najpierw za gre wziela sie firma ktora przedewszystkim tworzy gry na konsole, ale kolejna odslona call-a ma duza zesze fanów i pomyslodawcom coda napewno bedzie sie oplacalo wydac wersje na pc . z tego co mi wiadomo to konwersją na peceta juz zajeła sie znana nam firma Activision ,tak wiec nie tracmy nadzieji .. pozdrawiam Majkel" hmm czyli chyba sie doczekamy :) oby ....

Link to post
Share on other sites

Activision zapowiedziało że Call of Duty 3 NIE ZOSTANIE opublikowane w wersji PC, stwierdzili że rynek gier na PC nie jest opłacalny, 90% z tego osób ścianie grę przez torrenty itp.

 

A co do Call of Duty 4 to będzie nosić nazwę "Call of Duty 4: Modern Warfare".

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

nie istnieje emualtor konsol nowej generacji nawet poprawny emulator do PS2 xD

 

Activision poprsotu nie chce wydawać gry na PC bo znajdzie się jedna osóbka która wrzuci to na torrenty i następne milion osób będzie miało piraty, taką już opinię sobie wyrobili PC'towcy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak jak parę osób wyżej napisało Call Of Duty 3 nie będzie na PC. A wnioskuje to chociażby info na Wikipedii i innych serwisach internetowych o tematyce gier na pc.

Po moim poście pewnie pojawią się wypowiedzi typu: "gadasz głupoty, cod3 i tak będzie na PC". Ja odpowiem z góry tak: powodzenia i miłego czekania ;).

Za to Call of Duty 4 prawdopodobnie pojawi się na PC, gierka zapowiada się ciekawie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a tam :) tak naprawde to nikt z was nie dzwonił do twórcow gry i nie spytał czy bedzie cod3 na pc:) a ni nikt z was nigdzie nie przeczytał na jakiejs oficjalnej stronie ze nie bedzie tej czesci na kompy:) wiec ja i tak wierze ze zagram w 3 za nim wyjdzie juz 4 :)

Link to post
Share on other sites

a tam :) tak naprawde to nikt z was nie dzwonił do twórcow gry i nie spytał czy bedzie cod3 na pc:) a ni nikt z was nigdzie nie przeczytał na jakiejs oficjalnej stronie ze nie bedzie tej czesci na kompy:) wiec ja i tak wierze ze zagram w 3 za nim wyjdzie juz 4 :)

 

sprawdź dokładnie, Activision mówiło to już przed wyjściem gry...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moim zdaniem to czy wyjdzie na PC'ta trzecia część czy nie nie będzie mieć większego znaczenia, dlaczego a już odpowiadam w dyskusji na ten temat pojawia się sam fakt ściągania z torentów oraz emulatorów - może i tymczasem niema emulatora na "nową" konsole, ale wierzcie mi jeżeli coraz częściej będą wychodzić fajne gry tylko na konsole to szybko powstanie i emulator. Tak to można podsumować, Wersja na konsole pojawi sie na torentach zciągną ja z emulatorem i Firma tylko straci tych co i tak by kupili Orginal - wniosek jak "Polak" chce to potrafi.

Pozdrawiam

wszystkich fanów COD'a

Taps :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...