Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghost Recon


Recommended Posts

  • 1 year later...

Napisałem w podobnym wątku w podobnym temacie, więc i tu się udziele :)

 

My czasami pogrywamy w Ghosta (przeważnie 3 osoby) z dodatkiem HU (rewelacja :) lub bez. Z wielką chęcią przyłączylibyśmy się do wspólnej rozgrywki sieciowej.

 

Może być serwer duński... albo ja stworzę serwer (stałe IP), zgramy się w czasie i będzie wsio.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Graliście w Ghost Recon Advanced Warfighter?

Jak tak to napiszcie co o niej sądzicie.

A moje zdanie na temat GRAW jest takie:

Ta gra jest zajefajna grałem kiedyś w starszego GR ale nie pamiętam która część. Ale w porównaniu z innymi grami (m.in. CS-em) to GRAW zmiata je wszystkie

dobrze dopracowana. I można w niej zobaczyć możliwość użycia (chyba po raz pierwszy w grach) taktyki w terenie zurbanizowanym.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, wie ktoś może gdzie można kupić jeszcze ghost recon 1 z dodatkami (desert siege i island thunder)? Na allegro jeden koleś ma ale licytacja zaczyna się od 99zl :hahaha: bez przesady, wiem że gra jest ponadczasowa ale bez przesady. Będę wdzięczny za info lub linka

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, kupiłem dodatek desert siege w wersji angielskiej a "podstawę" mam polską. Po uruchomieniu instalatora dodatku pasek postępu mknie jak szalony i w kilka sekund kończy instalację. Niestety problem polega na tym, że się on nie instaluje. Próbowałem już reinstalować ghost recon ale bez powodzenia; dodatek też instalowałem kilka razy i nic to nie daje, nawet system nie widzi tego dodatku a przy uruchomieniu z płyty jest opcja instaluj a nie graj. Wie ktoś może co jest nie tak i jak to naprawić ?

Edited by adam1981
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...