Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komandos 3(168) 2007.


Recommended Posts

W związku z listem czytelnika pt. "Olsztyński Marazm", który pojawił się w czasopiśmie "Komandos" (str. 95), oświadczam iż zbieżność nicków (moja i autora tekstu) jest zupełnie przypadkowa.

Ponadto pragnę zaznaczyć iż nie zgadzam się wieloma tezami zawartymi przez autora tekstu (dotyczącymi przede wszystkim ASG), ukrywającego się pod nickiem doktor1@poczta.onet.eu.

 

doktorre vel Pan D.

 

 

P.S. Podziękowania dla Sapera z GAG za "czujność czekisty".

Link to post
Share on other sites

Czytałem ten list, rzeczywiście dość żałosny - kolejny "nieomylny", przekonany o swojej wspaniałości... nie rozumiem tylko czemu nie stworzy sam takiej "prawdziwie idealnej" grupy militarnej, tylko zamiast tego wypłakuje się na łamach "Komandosa", jak 14 latka w "Bravo".

Link to post
Share on other sites

Będąc świerzo po lekturze, wydaje mi się że ów osobnik będący "doktorem" pomylił środowiska i hobby. Traktowac chciałby airsoft jak Bóg wie co a to przedewszystkim hobby i zabawa. Niby szukał osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach ale ich nieznalazł co znaczy że ich nie szukał tak naprawde. Można było by wymieniać więcej i więcej ale owy osobnik nie jest wart czasu poświeconego na napisanie tego posta (no chyba żeby się pośmiać z super fachowej wiedzy zbieranej przez 6 lat).

A sądząc z treści listu wydaje mi się ze człowiek ten poprostu ma lat naście, nie jest lubiany i/lub akceptowany itp. itd.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, to kolejny niespełniony "komandos" teoretyk, jakich środowisko airsoftowe odrzuciło już wielu. Facet zamiast samemu zorganizować coś "profesjonalnego"- którego to słowa lubi używać, woli jednak pomstować na infantylizm miejscowych grup as. To jakaś pomyłka, że te wypociny znalazły się na łamach Komandosa :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...