Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sauer s92


Recommended Posts

Witam!

 

 

Zamieściłem wczesniej temat w dziale "jestem zielony" ale stwierdziłem ze przeciez tutaj jest najwłasciwsze miejsce zeby pytac o takie rzeczy :D A wiec szanowny Promant poradził mi zebym nie brac sigSauera 90 tylko Sauera s92 :D Ja mialem kilka broni na początku shotguna ale kiedy kilka chwil pobiegałem ze snajperka stwierdzilem iz to jest wlasnie moja przyszłosc z ASG :D a wiec chciałbym zakupic jakas snajperke na poczatek do 250 zł :D no do 300 :D I co byscie powiedzieli na to?? :D

 

 

 

 

Pozdro :D

Link to post
Share on other sites

Za tą cene to raczej snajperki nie kupisz gdyby to było 2500 ale za 250 to nie jestem wsatnie polecić czegoś co by nie było kompletnym szajsem :???: To jeszcze zalezy co mam na mysli mówiąc o "snajperce" bo ja rozumiem to jako coś co co ma conajmniej 500fps i spory zasięg a jeżeli nie chcesz mieć takich mocy i satysfakcjonuje cie zasięg powiedzmy 40 metrów to może jakaś uzywana VSR'ka albo cuś...

 

Ps co prawda to nie komis ale mam vsrke na sprzedarz ;-)

 

Pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Hehe :D Ludzie zebym ja mial 2500 zł to ja bym juz biegal z jakas zarąbista bronią :D Ale wiesz jak jest za młodych lat kasy brakuje na wszytko.... a wszytkiego sie chce :D hehe :D A ile bys sobie zyczył za vsr??

Edited by Sanktus
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakim prawem odesłali cię tutaj, pytania "co kupić" należy zadawać właśnie w zielonych. Z reszta o sprawy techniczne "snajperek" za 250-300 zł, powinieneś pytać w sprężynowych. W zasadzie takie karabinki mają tyle wspólnego ze snajpami, co Osama z Matką Teresą.

Temat zamykam a za kilka dni wywalam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...