Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta m92fs H.P.A KWC/CG


Recommended Posts

Witam. W mojej berettcie wg. informacji na pudełku, jest system BAX. Niestety, podczas strzelania nie widać, ani nigdy nie widziałem śladu podkręcenia. Kulka po wystrzeleniu większośc dystansu leci prosto, po czym zaczyna coraz bardziej opadać.

 

Dziwi mnie to, tym bardziej, że kolega posiada SS SP 2020, także z serii H.P.A (niby te same bebechy) i u nigo jest wyraźne podkręcenie kulki, może nawet za duże. Dodam także że oboje strzelamy amunicją 0,20.

 

A więc czekam na pomoc.

 

PS: Smarowałem replikę, lecz zawsze po tym dokładnie czyściłem komorę hop-up.

Edited by Taki tam Zielony
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie ma mowy żeby była do góry nogami, bo wtedy cały zespół lufy wewn. musiałby być na odwrót, atak sięnie da strzleać. Do góry nogami może spojrzałeś :P

Żeby sprawdzić czy kulka jest podrkęcana właściwie to:

1. Załadauj do maga jak najlżejsze kulki

2. Obruć klamkę o 90* w prawą.

3. Jeżeli kulki będą wyraźnie znoszone w prawą, to HU działa / będą leciały prosto to znaczy że HU nie działa - wtedy albo dokładnie wycierasz gumkę albo odsyłasz.

Link to post
Share on other sites

Oh... Jak zaczałem rysować umieszczenie hop-up'a (aby wrzucić tu fotkę), doszedłem do wniosku że ciągle patrzyłem na gumkę z troche złej perspektywy... :lol: .

 

A więc jest dobrze umieszczona. Najgorsze jest to, że jedyne 0.12 jakie mam do dyspozycji to te z kiosku... ;D. Spróbuję jeszcze raz przeczyścić komorę (wacikami do uszu). Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...