Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator King Arms SC-30-RGD


Recommended Posts

Witam,

 

w dniu dzisiejszym otrzymałem przesyłkę z kolimatorem:

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1094

 

Niestety nie miałem do tej pory możliwości celować z jakiegokolwiek kolimatora zamkniętego, dlatego też pragnę spytać czy otrzymany przeze mnie egzemplarz nie jest wadliwy.

 

Mianowicie patrząc przez włączony kolimator, na lewo od jasnej kropki służącej do celowania, widać dość wyraźnie podświetlone gwintowanie znajdujące się wewnątrz tubusu. W efekcie tego celując przez kolimator, prócz standardowej kropki, widać także rozświetlony kawałek wnętrza kolimatora znacznie większy od kropeczki i niestety mocno wyraźny w kolorze czerwonym, lub zielonym w zależności od wybranej barwy lasera.

 

W pierwszej chwili myślałem, iż kolimator jest wadliwy, ponieważ zaglądające do niego od drugiej strony (nie od strony wziernika) widać przesunięcie soczewki w stronę ścianki tubusu i ułożenie pod pewnym kątem w stosunku do szkiełka zewnętrznego, ale biorąc pod uwagę umiejscowienie lasera przy tej samej ściance doszedłem do wniosku, iż najprawdopodobniej jest to prawidłowa konstrukcja optyki kolimatora.

 

Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc, czy widoczność fragmentu rozświetlonego gwintowania wewnętrznego jest rzeczą normalną w przypadku tego kolimatora? Czy może powiniennem reklamować wadliwy produkt?

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...