Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiary butów


Recommended Posts

hooah,

 

jest szerokości, XN, N, R, W i XW, jest to obwód miedzy pietą a podbiciem stopy. Niestety nie wiem jak sie to przedstawia w cm:( Sam bym chętnie skorzystał, natomiast musze powiedzieć, ze to dosyć bardzo ważna sprawa, jakiś zcas temu sparwiłęm sobie junglery w rozmiarze 10R, niestety były za małe w szerokosci, a co za tym szło nie dałosie w nich chodzic(straznie obciskały w okolicach kostki).

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

Rany, Panowie....

Przecież z każdym sklepem jest kontakt mailowy, a od maili jest specjalny człowieczek, którego zadaniem jest ładnie odpowiadać na wszystkie pytania :P. Czemu po prostu nie napisać do nich i nie poprosić o tabelkę?

Tym bardziej, że jako weteranka w poszukiwaniu damskich butów wiem dobrze, że każdy sklep, czy firma produkująca buty potrafi mieć swoje własne wymiary (może mi nie uwierzycie, ale taki np. rozmiar 41 odpowiada czasem 40, a czasem 42...)

 

pozdrawiam

XIE

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mieszkam teraz w USA. Kupilem kurtke wg rozmiaru tabeli ze sklepu. Piekna sprawa, ale jutro jade z nia na poczte (odeslac) - w USA trzeba uwazac bo tu kazdy sklep ma inne wymiary. W PL kupuje XL a w USA L okazala sie za duza :-o

Nie lepiej kupic buty z GT w PL? Ja tak zrobie jak wroce, bo zakup obuwia przez internet jest zbyt ryzykowny.

Ale jak chcesz to kupuj regular - Amerykanie maja swoje "rozmiary" i musza miec odpowiednio duze produkty. Ale i tak z numeracja jest tutaj wesolo - mam jedne buty 11 a drugie 13 i obie pary pasuja!!!

No chyba, ze masz szeroka stope (bardzo).

 

Pozdrawiam

Gabang

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...