Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M15A4 Rifle


Recommended Posts

Witam mam takie pytanko...otóż dzisiaj po strzelance pierwszy raz rozkręciłem swojego guna ,aby dokręcić wkręt zębatki regulującej Hop Siup (podczas strzałów był taki luźny,że dosłownie hop siup sam się rozregulowywał)...ku memu zdziwieniu zobaczyłem,że między komorą HU a GB jest kilka mm przerwy :wink: Teraz pytanko do Was,czy to jest normalne...mam tą replikę od niedawna i pierwszy raz się spotykam z taką akcją. Logicznie myśląc to jest to klops :poddanie: Jeśli jest to mankament to jak go zlikwidować...Pozdro

Link to post
Share on other sites

Po mojemu to tej szczeliny nie powinno tam być.. Czy masz może taką małą spreżynke, która powinna dociskać komore HU go GB? I jak wyglądał zasięg? czy wszystko było w porzadku?. Bo w przypadku takiej szceliny to zasięg powinien znacznie się zmiejszyć.

Link to post
Share on other sites

Po mojemu to tej szczeliny nie powinno tam być.. Czy masz może taką małą spreżynke, która powinna dociskać komore HU go GB? I jak wyglądał zasięg? czy wszystko było w porzadku?. Bo w przypadku takiej szceliny to zasięg powinien znacznie się zmiejszyć.

 

 

Nie ma tam żadnej sprężynki, czyli pewien koleś zrobił mnie w konia i sprzedał mi niepełną replikę, można sprężynkę czymś zastąpić?

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...