Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyciszenie tłoka


Recommended Posts

Witam

 

Panowie, posiadam vsr10 gspec, i jak wiadomo replika posiada tłumik który faktycznie tłumi :P

Wiec teraz czas na dźwięk uderzenia tłoka. Czy są jakieś domowe sposoby na wyciszenie tłoka? Wiem że np. wymiana tłoka na wyciszony :P ale teraz większość hajsu chce zainwestować w układ spustu :) Więc są jakieś metody dzięki którym mój i wasz boltaction będzie strzelał jeszcze ciszej?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sprobuj dac inna gume na glowice tloka, nie wiem jaka by musiala byc ale to powinno wyciszyc odglos jego uderzenia w glowice cylindra.

 

inna metoda jaka przychodzi mi do glowy to oblozyc karabin mata bitumiczna ( czy jakos tak ) do wyciszania glosnikow sie jej chyba stosuje. co prawda karabin bedzie dziwnie wygladal, ale pod np. ghillie nie robilo by mi to roznicy a taka mata naprawde moze duzo dac.

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites

Siułek sory ale skoro nikt tam nie napisał to może wypadałoby tam zadać pytanie... Właśnie dzięki tkaiemu podejściu na całym forum są porozpieprzane informacje o wszystkim i wszędzie i każdy nastepny zaklada nowy temat bo nie może znaleźć... :wink: Swoją droga czy w tytule tego działu jest coś o przeróbkach, tuningu, upgrade'ach ??

 

Po to ktoś wymyślił podział forum na działy min. TECHNICZNE żeby było łatwiej i czytelniej.... :wink:

 

Też pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...