Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gear Box Guarder-owski A Classic-owski?


Recommended Posts

;-) Siemanko mam pytanie, jak wypada szkielet gearboxa Guardera wzmocniony (ten czarny) na tle np stocowego CA, który też jest niby wzmocniony?? Czy ktoś miał już doczynienia z Guarderowskim i może mi/nam opisać jak jest z jego trwałością i ogólnym zurzuciem?? no i jak długo może wytrzymać na spręzynie powiedzmy m120

Link to post
Share on other sites

Chodzi CI o V3 czy V2?

 

Ja uzywalem przez prawie dwa lata GB V3 firmy Tokyo Marui.

 

Rok z tuningiem PDI150 ~M110/120

Rok z tuningiem M130

 

Grałem w lecie, gralem w zimie przy temp nawet -10oC...

 

GB nadal żyje - nic w nim nie popekalo etc. Lecz ze zgledu na fatk iz zmienilem sprezyne na mocniejsza (m140) postanowilem zmienic GB, bo jesli cos takiego peknie to moze sie cos w plastikowym AUG'u posypac.

 

Wiec zmienilem go na GB Guarder'a :) Dobrze zrobiony, z drobnymi zmianami (raczej na plus). Oczywiscie na poczatku trzeba bylo go troszkę 'dopasować' zeby moc przelozyc części z GB TM.

 

Moj brat ma karabin z GB V3 Classic Army - mysle ze sa podobnej jakości.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku wzmacniany szkielet Guardera żył aż 4 dni. Nie wystrzeliłem z AK ani jednej kulki.. GB padł na testach na sprężynie M130

[/quote

 

Prosiłem dziś kumpla zeby poszeł do caoriego podobno lepszy jest CA 6mm ten stockowy niż ten guarderowski...

podobno ten guarder to loteria raz trafisz ze ci wytrzyma m140 raz m110...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...