Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak uszczelnić magazynek do Glock'a 17c na CO2


Recommended Posts

Mam ww Glocka firmy WinGun. Wszystko ładnie pięknie ale od pewnego czasu jak próbuję wsadzić nabój CO2 to przy przykręcaniu słyszę takie pssssssssss i gaz ucieka. Byłem w sklepie w którym go kupiłem; spzedawca coś pogrzebał śrubokrętem, popsikał silikonem i wszystko było ok. Ale na kolejnej strzelance znowu gaz uciekał... Nie wiem co z tym zrobić. Czy to uszczelka poszła czy co... Aha i do tamtego czasu niestety nie używałem silikonu. Ale nawet jak ostatnio użyłem to i tak gaz uciekał.

 

Proszę o pomoc. Może jakiś sposób na uszczelnienie, albo pomysł co z tym "fantem" zrobić... Z góry wielkie dzięki :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam p8 tej firmy i też jest na co2. Czasem także po wsadzeniu naboju ulatnia mi się gaz i faktycznie jest to wina tej uszczelki która styka się z kapsułką. Musisz zobaczyć czy nie jest poszarpana. Jak jest to szukaj po sklepach oringów o tym wymiarze i zmień ją !!! A nawet jak nie jest popękana to pewnie jest mocno wygnieciona bo w końcu co2 ma spore ciśnienie więc tak czy siak wymień ją =]

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...