Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PSG-1 Custom


Recommended Posts

Ma 450fps z jeśli dobrze przeczytałem? Nie jest to ilość jaką mógł by pochwalić się snajper,strzelec wyborowy jak najbardziej,i za te około 3500zl jest dużo rodzajów broni która wali nałeb na szyje psg1.

Link to post
Share on other sites

Ostrzegam przed modyfikacjami UNcompany które są "w cenie". Jeśli maja jedną cenę za 350 i 450 FPS to nie jest to normalne. W moim RPK zrobili 450 fps - ale jakimis amatoroskimi sposobami i sypneło sie po pół roku. Snajperka pewnie wytrzymła by dłużej.

Jeśłi dopłacisz to ci zrobią 550 FPS - mają taka usługę "upgeada plan"

Link to post
Share on other sites

To jest wlasnie rzecz ktora mnie powstrzymuje jeszcze przed kupnem - zawodnosc.

Z wygladu rzecza ktora mi sie nie podoba w tej replice to szyna RIS, ktora moim zdaniem jest zbedna i psuje wyglad.

 

Smoke - piszesz ze jest wiele snajperek ktore wychodza lepiej w porownaniu do tej repliki, ja przejrzalem juz wszystko co sie dalo i nic ciekawego nie znalazlem. Nie interesuja mnie wogole snajperki sprezynowe, a gazowe z tego co czytam sa zawodne (myslalem bardzo dlugo o kupnie M700 Police od Tanaki + jakis upgrade ale czytalem ze sie latwo rozsypuja i magazynki sa zawodne).

 

Moja sytuacja wyglada tak: strzelamy sie w Wielkiej Brytanii, gdzie pogoda jest w miare jednakowa i napewno nie ma mroznych zim, druga wazna sprawa to ograniczenia fpsow - dla snajpera jest to 520 fps. Jestem w stanie przeznaczyc na replike na poczatek ok. 3000 pln i szukam czegos realistycznego i "poteznego".

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

czołem

 

Tak się składa, że posiadam PSG-1 z kompletem upg. Systema. Na sprężynie 200% wyciągam 495 FPS i poza sporadycznym przypadkiem 2 kulek naraz nie mam z ta bronią żadnych problemów.:)

Link to post
Share on other sites

mogę, akurat mam takową sprężynę z tym, że połączona z upgreadem systemy (łożyska, zębatki i tłok oraz prec lufą). Na 50 m bez problemu pakuję wszystkie kulki w puszkę po coli :) (kulki 0.30). Jedyne co zauważyłem to fakt, że upgreade musi być połączony z wymiana silnika gdyż standardowy nie daje rady naciągnąć sprężyny raz za razem. Obecnie wymieniam silnik na MAGNUMA Systemy wiec przetestuje i podzielę się opinią.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Obecnie wymieniam silnik na MAGNUMA Systemy wiec przetestuje i podzielę się opinią.

 

pozdrawiam

 

Uważaj z magnumem, ja tez mam pełen upgrade systemy (610fps) w psgu i jedyny problem jak mam to właśnie z silnikiem magnuma. Sam silnik jest genialny i ultra mocny. Jest tak mocny że nie nie chce się odklejac od zębatek i jest problem ze spuszczaniem sprężyny. W razie zacinki lub po strzelance musze zdejmować rączke i lekko odkręcać silnik żeby puścił sprężynę.

Link to post
Share on other sites

@licho - mozesz cos powiedziec o zasiegu? Najlepiej odnies swoje 610 fps do 495 fps YOdiego, toj. o ile bardizej poprawia sie zasieg skuteczny (rozumiem ze masz sprezyne 300%).

 

 

Nie sprawdzałem zasięgu miarką. Więc dokładnie ci nie powiem.

Moge ci dać porównanie praktyczne ;].

 

Jeśli widze twarz przeciwnika w lunecie (4x stockowa w psgu) i jestem w stanie rozpoznać mundur to trafiam za pierwszym razem bez poprawek w 70-80% przypadków, przy lekkim wietrze.

Dla porównania wcześniej miałem sl9 520 fps z przedłużoną lufą i na ten sam dystans potrzebowałem często koło 2 poprawek.

 

Jestem zadziwiony celnością i osiągami tej repliki. Nie strzelalem z niczego lepszego oraz nic mi więcej do szczęscia nie jest potrzebne. To co mówie było przy 550fps.

 

Jeszcze jeden tips. PSG miał do niedawna 550fps, ale niestety gumka mi się wyrobiła.

Capri polecił mi gumkę prometeusa. Gdy ją założyliśmy i sprawdziliśmy na chrono oniemieliśmy. Gumka tak uszczelniła komore że na chrono pojawił się wynik średni 608fps.

 

Polecam psga, uważam że to najlepsza replika stworzona do snajpienia w asg.

Poza problemem z magnumem oraz z zamontowaniem zawieszenia nie widzę żadnych problemów. Co do tuningu wszelkie pytania polecam zadawać Capriemu oraz do Flachy, to oni zmontowali moje cudeńko.

Za co im publicznie dziękuje ;]

Edited by licho
Link to post
Share on other sites

Uważaj z magnumem, ja tez mam pełen upgrade systemy (610fps) w psgu i jedyny problem jak mam to właśnie z silnikiem magnuma. Sam silnik jest genialny i ultra mocny. Jest tak mocny że nie nie chce się odklejac od zębatek i jest problem ze spuszczaniem sprężyny. W razie zacinki lub po strzelance musze zdejmować rączke i lekko odkręcać silnik żeby puścił sprężynę.

 

 

HA robię dokładnie to samo :) myślałem jednak, że po założeniu 300 sprężyny jej siła spowoduje iż uda się ją zluzować..hmm cóż albo sie do tego przyzwyczaję albo wymyślę jakiś sposób. Zaskoczyłeś mnie z tą gumką prometeusa.. muszę spróbować..

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...