Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam tą broń od już chyba 3 lat 8) I jestem z niej zadowolony, ale już nie strzela tak rewelacyjnie jak na początku. Pytąłem się kolegów z i mówią żeby HU wymienił. Szykałem wszędzie po sklepach i nie mogę znaleźć. Może nie umiem szukać za dobrze ale poproszę o link do gumki hu do tej broni lub do takiej co pasowała by do tego.

Proszę o pomoc :???:

Link to post
Share on other sites

Ja swój problem rozwiązałem. Przy czyszczeniu repliki zdemontowałem (po raz pierwszy, bo zwykle czyściłem tylko lufę) komorę HOP-UP i dokładnie przeczyściłem, na samej gumce było chyba z 2 mm syfu :/ ale dobra, dokończyłem czyszczenie, poskładałem, idę na balkon, ładuje, strzelam. I robie TAAAAKKKKKIIIEEEE oczy. Kulki nie lecą lobem a na dodatek pod koniec lotu zaje....fajnie je podkręca. Zasięg: 40 metrów (czytaj: jak od nowości)

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze nigdy nie rozbierałem tej broni... i kiedyś widziałem jakiś poradnik w necie jak to rozbierać i co jest co... bo wiem, że nie muszę wymieniać gumki na lepszą bo czy tak jest ona już dobra tylko trzeba ją oczyścić. A jak wogóle ta gumka wygląda??

Nie znam się i proszę się nie śmiac :poddanie: :???:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...