Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z zasięgiem w aeg'u!


Recommended Posts

Witam! W czwartek kupiłem w/w cudo. Plastik body ni wadzi. Moc bajeczna jak na stock ale...

zasięg oceniam na 40m i to w stresie! Czy to wina hop-upa?? W sumie kulka idzie elegancko tylko spada sobie w jednym momencie. Nie jest to najmilsze. Sprężynowce TM mają porównywalny zasięg! Co robić??

Link to post
Share on other sites

Jakich kulek używasz i ile ma fps twój aeg ?

Możliwe że się jeszcze dotrze ,gumka sie ułoży porządnie :) . Ja tak miałem w stockowym M15A4 Rifle CA - zasięg na początku z 40m a później doszło do 45m i tak zostało (po 1,5k kulek) przy 0,23g Extremach i gumce Guardera sylikonowej.

Edited by regal
Link to post
Share on other sites

Hopek czasem dociera się dłużej. Poza tym jest w ogóle coś takiego jak GR16R4 wersja POPULAR? Bo jak dotąd jedyny G&G z plastic body o jakim słyszałem to GR16 ver. ECO., a ten z kolei ma prędkość wylotową 100m/s czyli 330 fps. Co do problemu, to wyciągnij lufę z komorą i kręć regulacją patrząc do środka. Jak dystanser będzie normalnie płynnie wybrzuszał gumkę, to znaczy, że zasięg taki właśnie ma być, ew. jak już pisałem - niedotarty lub zalany smarem hop-up.

Edited by Dudi
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Hopek czasem dociera się dłużej. Poza tym jest w ogóle coś takiego jak GR16R4 wersja POPULAR? Bo jak dotąd jedyny G&G z plastic body o jakim słyszałem to GR16 ver. ECO., a ten z kolei ma prędkość wylotową 100m/s czyli 330 fps. Co do problemu, to wyciągnij lufę z komorą i kręć regulacją patrząc do środka. Jak dystanser będzie normalnie płynnie wybrzuszał gumkę, to znaczy, że zasięg taki właśnie ma być, ew. jak już pisałem - niedotarty lub zalany smarem hop-up.

Tak jest GR16R4 Popular = GR16R4 eco. to pierwsze to nazwa którą nadał producent, to drugie ze specshopu.

 

Mam takie pytanko (może nie na temat :P). Narazie nie mam wcale guna i poluje na jakiegos z górnej półki - G&G, TM, CA itd...

 

Czy warto kupować tego GR16R4? Czy lepiej coś od CA? :-F

Weź sobie coś od CA, albo jakiś z metal body. Ja co prawda na mojego Gr'a nie mogę nic powiedzieć, ale jednak drugi raz bym go nie kupił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...