Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A2 - Tokyo - Pomocy


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z moją repliką. Pojawił się problem nie podawania kulek z maga (hicupa, mida oraz "loła") Żaden mag, różnych producentów przestał podawać mi kulki. Jeżeli poruszam magiem w łożu to słychać podanie, ale i tak są to tylko 3-4 kulki. Strzały ciągłe występują jedynie, gdy replika ułożona jest poziomo (poziomo magazynek). Co to może być?

 

Mam kilka opcji;

- zatrzask magazynka,

- komora HOP-UP,

- wyrobione łoże magazynka - Tokyo ma plastikowe body.

 

Proszę o porady w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli wyrobiony jest zatrzask magazynka [na magazynku lub w samej broni] to magazynek nie będzie dochodził do komory na tyle blisko by gniazdo odsunęło zwalniacz kulek na magazynku.

Nie wiem czy jak napisałeś w pozycji poziomej maga podaje normalnie kulki ?? czy też musisz go docisnąć. Jeśli tak to musi być coś z HU.

 

Może być to tez wystająca w HU dysza. Karabin był grzebany ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze proponuje sprawdzić na pustym karabinie czy dysza nie wystaje zabardzo w komorze HU i nie przeszkadza wpadaniu kulek. Oddać kilka strzałów patrząc w otwór HU czy dysza chowa się do końca [najpierw przestrzelać na pusto bo niechce mieć na sumieniu twojego oka ;)].

 

Innym problemem może być uszkodzona komora HU. Sugerowałbym rozebranie karabinu, wyjęcie komory HU wraz z lufą i np. spróbować docisnąć do HU magazynek z 3-4kulkami. Tak żeby sprawdzić czy BB swobodnie wchodzą do komory.

 

Jak nic z tych 2 rzeczy to będziemy myśleć dalej :)

Link to post
Share on other sites

Miałem to w M733 TM...

Tam jest dwuczęćiowa komora HU ,złam gun i wsadź mag. jesli wyleca kulki to masz zdechłą sprężynke przy górnej połówce od strony lufy...

Jeśli nie to odkręć dolną przykręć jeszcze raz z włożonym magiem...

 

A jeśli coś jest połamane to wiadomo... kupujemy nowe :/

 

Przyjrzyj sie jak idą kable zanim go złożysz do kupy!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...