Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak w temacie. Nie wiem jakim cudem ale dopiero teraz się dowiedziałem o tej broni.. :roll:

Aha i interesuje mnie też odmiana a3 ;)

 

PS. nie piszcie specyfikacji, bo tą znajdziemy na stronie Remingtona :) chcę tylko wiedzieć kto tego używa.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

M24 i jej pochodne to podstawowy system broni wyborowej amerykańskiej armii. US Marines używają podobnego modelu M40. Okres służby od końca lat 80 do dnia dzisiejszego. Nie wiem czy oprócz Amerykanów ktoś jeszcze tego używa.

Link to post
Share on other sites

Używają tego zwykli, regularni snajperzy. I nie żadni wybrani, to standardowa broń strzelców wyborowych. Z tą bronią pojechali do Iraku i pewnie jeszcze w nie jedno miejsce pojadą.

 

M40 natomiast używają Marines.

 

Co znaczy pytanie "czy już jest"?

Link to post
Share on other sites

Fakt. Chrzanie głupoty, bo niedoczytałem nagłówka tematu. Mój błąd. :roll:

 

A2 to dość nowa konstrukcja, która jeszcze niedawno była tylko prototypem. W chwili obecnej trudno powiedzieć czy się upowszechni. Nie wnosi zbyt wiele nowości w porównaniu z poprzednią wersją, więc możliwe, że nie pojawi się w dużych ilościach zważywszy, że US Army ma na tapecie np. M110 SASS.

Link to post
Share on other sites

Jeśli M24 używają zwykli snajperzy armi to co z resztą broni ?? Jest Barrett , jest M110 (moim zdaniem jest super) , jest SPR ..... itp. Widać to na tylu fotkach w internecie. Moim zdaniem (nie wiem czy jest tak dokładnie) chodzi o dopasowanie broni do wymagań jakiegos zadania , które mają wykonać snajperzy..... jest dużo możliwości , no i duzo broni do wykorzystania.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...