Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning na ASGShopie


Recommended Posts

Witam.

 

Czy ktoś tuningował replike (lub kupowal gotową) na ASGShopie z częściami Deep Fire?? Sprzedają/tuningują repliki własnie na tych częściach przeważnie , i chciałbym się dowiedzieć czy się to opłaca.

 

Do mnie na przykład nie przemawia Deep Fire.

 

Dzięki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem parę tygodni temu M15A4 z tuningiem level 1 na podzespołach DF i sprężyną M110, no i wszystko hula znakomicie. Fakt, nie mogę wiele powiedzieć o wytrzymałości, ale po wywaleniu paru hicapów i po paru zacinkach na hop-upie wszystko dalej śmiga jak nowe.

Poza tym myślę, gdyby to były przeciętne bebechy, asgshop nie dawałby na nie 12 mies. gwarancji.

 

BTW części nie mają przemawiać, tylko pracować:)

Edited by pafcio0
Link to post
Share on other sites

 

Do mnie na przykład nie przemawia Deep Fire.

 

 

A masz jakieś argumenty, doświadczenia? Czy doznałeś objawienia na widok fusów w szklance?

 

Różnych części DF używa się przy różnych okazjach. Niezłych i tanich bore-upów np., albo pancernych GB. Ogólnie nie ma się co przejmować.

 

BTW upgrade w ASGShopie to robi non-stop mnóstwo osób.

Link to post
Share on other sites
masz jakieś argumenty, doświadczenia?

 

 

W moim starym Aegu po paru dniach (!) pękł wzmocniony gearbox Deep Fire a metalowa głowica tłoka (również z DF) zaczynała pękać

 

Miałem tam sprężynke 110 Guardera

Edited by herradi
Link to post
Share on other sites

Ja akurat posiadam tłok DF na sprezynce M120. Paluszek mam bardzo ciezki i ostatnio rozkrecalem karabinek po wystrzeleniu sporej ilosci kulek i nie widze zadnych sladow pekniec ani rys na tłoku.

 

Kolega ma GB DF na sprezynce M120 i tez wszystko pieknie smiga. Miał problem ze spasowaniem czesci przy skladaniu ale poza tym jest wszystko ok.

 

Trzeba pamietac ze czesci czesciom nie sa rowne i zawsze moze znalesc sie jakas czesc ktora ulegnie szybkiemu zniszczeniu.

 

Reasumujac polecam z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites

W moim starym Aegu po paru dniach (!) pękł wzmocniony gearbox Deep Fire a metalowa głowica tłoka (również z DF) zaczynała pękać

 

Miałem tam sprężynke 110 Guardera

 

Niech zgadne - chinski AEG? Jesli tak to masz odpowiedz - takie spasowanie czesci 'na slowo honoru" nie moze skonczyc sie dobrze...

Link to post
Share on other sites
Niech zgadne - chinski AEG? Jesli tak to masz odpowiedz - takie spasowanie czesci 'na slowo honoru" nie moze skonczyc sie dobrze...

 

hahahaha :)

 

Był to AEG z Classic Army : Wzmocniony gearbox Deep Fire, metalowe łożyska ,zębatki wzmocnione, aluminiowy tłok , Bore Up, sprężynka 110 jak już pisałem, łożyskowana prowadnica itd itd....

Edited by herradi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...