Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR TM ( raz a dobrze )


Recommended Posts

Proste pytania : czy ta broń jest warta swojej ceny? Dobra baza do rozbudowy ? Jakieś sensowne opinie po stuningowaniu ? Sypie się coś ?

 

Pytam w taki sposób bo jak zwykle jest 666 tematów ale w żadnym satysfakcjonującej opinii ( nie wspominając o takim tworze jak recenzja ) nie uświadczyłem.

Link to post
Share on other sites

1.Tak-jest to sprężyna więc będzie działać w zimnie(nie jak m-700) i kosztuje mniej niż 1000zł .

2.Tak-można bardzo łatwo i tanio zrobić dobry tuning.

3.Tak-przy sprężynie 170sp na dobrych częściach działa bardzo długo. Dzięki dobremu HU jest niesamowita celność i bardzo dobre skupienie.

4.Tak-po tuningu po bardzo długim czasie piston sear.

Edited by Rudy102
Link to post
Share on other sites

VSR jest dobre, jednak trochę kasy trzeba wyłożyć by to była prawdziwa snajperka (500fps+). Ja bym podzbierał na coś z Maruzena, w ostateczności SVD AtoZa :D. Tylko wszystko kręci się wokół kasy... im więcej tym lepiej.

Link to post
Share on other sites

I tu też trzeba powtarzać?????

 

Jest dział techniczne, sprężynowe w każdym z nich jest kilka tematów dotyczących VSRki bezpośrednio bądź pośrednio. Czy tak trudno tam zapytać ????

 

Widac lepiej rozpieprzać forum i w milionie miejsc pytać o to samo... :wink:

Link to post
Share on other sites

Na necie osobiście czytałem ze 3 recenzje tej repliki, kilkanaście tematów o upgradzie i duuuuuużo konstruktywnych (chociaż jak zwykle rozbieżnych) opini.

Proszę więc nie śmiecić a zapytać wujka Google zanim zdenerwuje się wujek moderator...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...