Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomocy ak47 firmy JG i wymiana czesci


Recommended Posts

Witam

 

Jestem amatorem asg... i zajmuje sie tym od miesiaca. Kupilem na allegro uzywanego ak47 firmy JG. Wszystko bylo donbrze poki chodzil. Po paru strzelankach przestal dzialac. Zajrzalem do srodka i byl polamany hop Up i zdarrte zembatki. Gearbox v.3 plastikowy.

 

Kupilem do niego zembatki na allegro niestety nie pasuja. Kupilem takze hop up tez nie pasuje tylko pieniadze zmarnowane.

 

Chce sobie kupic gearboxa v.3 metalowego tak aby mial minimum 300fpsow a takze hop up ktory by mi pasowal. Przypominam firma JG.

 

Czy kazdy gerabox v.3 wejdzie mi do tego kalacha? czy musze wszystko kupywac tej samej firmy?

 

Czy moze mi ktos pomoc skompletowac taki zestaw ? Bardzo prosze bo strzelaja sie chlopaki a ja siedze i zal mnie ogarnia

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc frajer jesteś :P...

 

Ten temat to do tanich replik!! Stary, to coś co kupiłeś nawet nie można nazwać AEGiem i ŻADEN GEARBOX METALOWY NIE WEJDZIE DO TEGO GUNA!!! No chyba że po przerabiasz (robota graniczy z cudem i wydasz kupę kasy), kupisz dodatkowo silnik bo ta lipa stockowa to nawet M80 nie uciągnie.

 

Jak chcesz mieć AEGa to kup CYMĘ, JG lub WELL, ale wersję Z METALOWYM GEARBOXEM.

 

PZDR

Link to post
Share on other sites

Pisownia ...

To jest dobry przykład,

tego, co się dzieję jak nowy nie zapyta się i kupi sobie replikę.

Kto pyta nie błądzi ...

Szukanie nie boli ...

Pytanie nie boli ...

Myślenie na pewno nie boli (chyba, że nie masz mózgu :D) ...

Edited by mastah
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Do tego kałacha JG będzie pasował każdy V3 (klasyczny), mogą jednak wystąpić problemy z wpasowaniem dyszy w komorę HU. Na twoim miejscu jednak zastanowił bym się nad opłacalnością całej przebudowy. Kałach Jg z wierzchy jest ok jak na swoją cenę, wnętrze (jak sam pewnie zauważyłeś) to kompletna porażka pod względem wytrzymałości, jakości i wszystkiego innego. Metalowy GB to jedyny ratunek, ale nie będzie to tanie (porównując proporcje cenowe bazy i nowych komponentów, no i oczywiście nakład pracy). Moim zdaniem (przy dzisiejszych cenach AK47 CYMA) kompletnie nieopłacalne

 

misiek009 oceniasz i mówisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Pokory trochę.

Edited by berliners
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się. Do produktów JG z okresu przejściowego pasują metalowe GB. Przetestowałem to na MP5SD6. Ale trzeba było wymienić HU i chwyt (tego akurat może unikniesz bo w v3 silnik jest w sankach).

 

Czasem można metalowe GB od chińczyków dostać na allegro po ok 100-150 zł, komora HU minimum 49 chyba SRC + robocizna ---> na granicy opłacalności, lepiej używaną CYMĘ.

 

EDIT: napisałeś że masz już komorę HU, jeśli nie pasuje do Twojego możliwe że to komora standardowa więc część kosztów już z głowy :) Tym niemniej Twoja decyzja.

 

Temat z pogranicza tanich i dorosłych AEGów ;)

Edited by _domino
Link to post
Share on other sites

Z tego co widze raczej modernizowac sie nie oplaca. DZiex za wszystko. Mozecie mi polecic dobrego kalaszka ale tak w cenie do 400zl :( i takiej firmy abym mogl upgradowac go na biezaco :) pozdrawiam. 8-) :cry:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...