Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam (po dość długiej nieobecności)

 

Otóż sprawa jest następująca: podczas namiętnego tuningowania mojego Kloca ;-) zgubiła mi się bardzo mała sprężynka oznaczona w manualu numerem 82. Ta sprężynka współdziała z częścią nr 81, która częściowo steruje położeniem iglicy (o ile dobrze pamiętam). :-F W rezultacie tego bigosu pistolet zużywa więcej gazu, zamek porusza się wolniej, a przy szybszym strzelaniu kloc się zacina. Możecie mi powiedzieć, skąd mógłbym wytrzasnąć tak cholernie małą sprężynkę? :mrgreen:

 

Jeśli ktoś by potrzebował niech kliknie tutaj (strona z instrukcji odbsługi).

Link to post
Share on other sites
Guest JOPJ

Jeden koleś sprzedaje na allegro w tej chwili części do siedemnastki. Spytaj, może ma tę sprężynkę i odsprzedałby ci za parę groszy, bo płacić 60 zł za całość, to trochę drogo...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

A niech to, Mnie też się zgubiła ta czesć. Podczas spasowywania i skąłdania, nagle poprostu wyparowała, no była i nie ma, patrzyłem w to miejsce i nie słyszałem zeby gdziekolwiek się odbijała. Przewaliłem cały pokój, każdy zakamarek, nawet kwiatki przekopałem. Ostatecznie po 5 godzinach demolki wpokoju znalazłem ją w akwarium. Śmiechem żartem, taka mała sprezynka działa o działaniu broni za 300zł. Próbowałem dopasować jakąś z mechanizmu w zegarku. Poszukaj po zegarmistrzach, i tego typu sklepach, może będą mieli spręzynkę o ile pamiętam to ma jakieś 2mm X 12mm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...