Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghile Suit od a do z?


Recommended Posts

Czy może mi ktoś dokładnie opisać proces powstawania Ghile Suit? Od czego zacząć, z czego to robić, jak się to zakłada itp.?

 

Domyślam się że ktoś zaraz mi napisze coś typu "jest tego dużo na forum" itp. Ale Wy, Profesjonaliści wymieniacie między sobą tylko szczegóły swoich G.C. i nie znalazłem nigdzie jak stworzyć G.S. od podstaw. Proszę o wyrozumiałość

 

P.S.: Czy "kaptur" od G.S. nie przeszkadza np. w celowaniu?

P.P.S.: Jak zrobić G.S. żeby można było swobodnie operować rękoma i by był dokładnie zamaskowany tułów z przodu?

 

Proszę o porady, fotki itp

Z góry dzięki. Pozdro

Edited by Marine_91
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy może mi ktoś dokładnie opisać proces powstawania Ghile Suit? Od czego zacząć, z czego to robić, jak się to zakłada itp.?

 

Domyślam się że ktoś zaraz mi napisze coś typu "jest tego dużo na forum" itp. Ale Wy, Profesjonaliści wymieniacie między sobą tylko szczegóły swoich G.C. i nie znalazłem nigdzie jak stworzyć G.S. od podstaw. Proszę o wyrozumiałość

 

P.S.: Czy "kaptur" od G.S. nie przeszkadza np. w celowaniu?

P.P.S.: Jak zrobić G.S. żeby można było swobodnie operować rękoma i by był dokładnie zamaskowany tułów z przodu?

 

Proszę o porady, fotki itp

Z góry dzięki. Pozdro

najlepiej paświęć jakiegoś moracza na to(bluza i spodnie)kup siatke maskującą,kolor w zależności od terenu.Lub siatke jakąkolwiek.Parę worów jutowych i jakieś smaty.

Jutę porozcinaj na kilka prostokątów lub pasów ok.50x20 lub 40x40cm.Pofarbuj te kawałki na kolory khaki,zielony,brązowy,kilka kawałków zostaw w kolorze juty.potnij je na cienkie paski 40x3cm i poprzywiązuj do siatki.Część kawałków rozwal na linki,tak żeby powstała trawa.siatke przed przywiązywaniem juty przyszyj do spodni i bluzy.Jeżeli masz siatke maskującą już z glonami to po prostu ją "doszczelnij" jutą i szmatkami w kolorach maskujących.Nakrycie głowy możesz zrobić przyszywając do kapelusza lub czapki siatke i postępując z powyższymi zaleceniami.No i ghillie siut gotowy.

 

Twarz zamaskuj farbami,wygodne i skuteczne.do ghillie siuta powczepiaj jeszcze przed strzelanką jak najwięcej lokalnej roślinności,żeby poprawić efeki.Rośliny nie mogą być wczepiane w przeddzień strzelanki bo wtedyzwiędną i będą się odróżniać od reszty.

 

za sztywna,musi być z linek,żeby swobodnie leżałe na ciele.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...