Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Niestety z niewiadomego powodu nie mogę otworzyć tematu u zielonych więc piszę tu.

Wczoraj nabyłem M4A1 z P&J. Poszedłem rozładować batkę na łące. Batka postrzelała kilka minut i się rozładowała. Przy wyciąganiu okazało się że jest diabelnie gorąca. Dzisiaj rano po 8 godzinnym ładowaniu (wg. zaleceń Krakmana) cisza. Bateria rano była troszkę ciepła, ale po wsadzeniu do ganexa głucha cisza. O co chodzi? Co może być przyczyną? Proszę o pomoc.

Edited by SHUYa
Link to post
Share on other sites

Nie tyle wina batki co okablowania/styków/bezpieczników, czyli szeroko pojętej "elektryki" ;)

Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.

 

Dla testu postrzelaj na innej batce, która jest na 100% sprawna, i postrzelaj z innego AEGa na Twojej batce-wtedy będzie jasne, czy to wina baterii, czy czegoś innego.

Link to post
Share on other sites

No to opowiem jak było: byłem u Krakmanów z batką i ładowrką. Batka okazało się jest naładowana, więc i ładowarka działa. Powiedzieli mi żebym rozkręcił dół chwytu i sprawdził czy styki na silniku nie puściły. Zrobiłem to ale w czasie wyciągania styków z silnika wyciągnąłem cały silnik :roll: . Chciałem tez sprawdzić bezpiecznik ale wygladał na ok. Podłączyłem silnik bezpośrenio do kabli w forgripie i kręci więc problem tkwi gdzieś po drodze. W międzyczasie zauważyliśmy z kumplem że selektor ognia po przestawieniu na semi lub auto nie pyka a na safe da się nacisnąć spust. Z tego wnoszę że mogła pójść płytka selektora albo coś w tej okolicy. W sobotę gun wraca do krakmana i niech się bawią. Co do długości strzelania - kumpela w CQB P&J po naładowaniu batki przez 10 godzin (jak było w instrukcji) postrzelała niecalego hi-capa. :killer:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...