Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911A1 TM blokada zamka w tylnym położeniu


Recommended Posts

Witam Forumowiczów.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Colta 1911A1 produkcji Tokyo Marui.

Do repliki mam jedno zastrzeżenie, mianowicie zamek nie zostaje w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka.

Zdaję sobie sprawę, że to nie awaria tylko, ze ten model tak ma:)

Jednak nie chcę katować repliki "suchymi strzałami" i mam pytanie czy jest jakiś sposób, żeby to zmienić. Czy ktoś już tego próbował?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na ogół jest tak że ten element z magazynka co popycha kulki, po wystrzeleniu ostatniego "pocisku" podnosi blokadę zamka do góry, która zachacza o wycięcie w zamku i w ten sposób blokuje zamek gdy ten jest odciągnięty. Trochę namotałem ale chyba rozumiesz o co chodzi? Miałem kontakt bliższy z Coltem TM i powiem ci że nie da sie zrobić tak aby działało w sposób jaki opisałem. Jest za dużo rzeczy do przerobienia. Co najwyżej dało by się zrobić tak że sam sobie będziesz blokował zamek przestawiając blokadę lecz nie będzie to działało automatycznie. Mówiąc krótko konstrukcja na to nie pozwala.

 

Sądze że brak blokady zamka jest jedynym minusem tej bardzo fajnej repliki. Mam nadzieję że ci troszkę pomogłem, według mnie nie warto niszczyć pistoletu aby wprowadzić tak inwazyjną modyfikację. Ogólnie nie polecam tego robić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...