Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 WELL R7- Zacial sie :P


Recommended Posts

Mam problem z moim m4 firmy WELL R7, a mianowicie sie zacial... juz raz byl w naprawie na reklamacji, z tego samego powodu, ale ponownie sie zacial :P. Z odglosu przy naciskaniu spustu moge jedynie stwierdzic, ze to blad wewnatrz mechanizmu. Po naprawie mechanik (nie wiem jak nazwac kogos takiego :)) stwierdzil, ze jakies blaszki sie obluzowaly, ale po oddaniu kilku strzalow problem wrocil... pierw walnalem mocniej (ruska metoda czasem pomaga :P) i jakos sie naprawilo, by po chwili znowu sie zblokowac juz na dobre :/

Nie wiem czy mam teraz czy oplaca mi sie bardziej odanie go ponownie na gwarancji do naprawy czy rozlozenie go na czesci pierwsze (z powodu ze jest to moj pierwszy model, nie mam zielonego pojecia o budowie mechanizmu spustowego :/).

Jesli proponujecie to drugie rozwiazanie, to moze ktos zna jakis plan budowy tego modelu lub ogolnie calego mechanizmu :P

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Z odglosu przy naciskaniu spustu moge jedynie stwierdzic, ze to blad wewnatrz mechanizmu.

 

Jaki to dźwięk? Jeżeli mówili Ci, że problem tkwił w "blaszkach" to sprawdź bezpiecznik i styki przy silniku (powinno wszystko sztywno siedzieć).

 

PS. Może nie mechanik a serwisant 8)

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites

No dokladniej mowiac, to spust dziala, ale gdy go wciskam, to wszystko dziala tylko do pewnego momentu... jak napisalem w temacie, nie bawilem sie w srodku urzadzenia. Moge jedynie powiedziec ze tlok napewno nie dziala, poniewaz cos blokuje sie raczej przed jego uruchomieniem.

Naciskam spust *click* i nic... No dokladniej opisac nie moge.

 

Sprawdze napewno ten bezpiecznik i styki :) thx.

A nazwe serwisanta juz sobie zapamietam ;]

Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobny problem z Cym'owską MP5'tką po oddaniu do serwisanta dowiedziałem się że zębatka w GB była uszkodzona,a mianowicie nie bylo kilku ząbków(juz niepamietam dokladnie czy 2 czy 3) i po nacisnieciu spustu broń oddawała charakterystyczny dźwięk ktory jest podobny do tego gdy bateria jest juz praktycznie rozładowana,moze masz ten sam problem.

 

P.S. Radziłbym Ci oddać na naprawe gwarancyjną (ja sam prubowalem usunąc problem i stracilem gwarancje,oczywiscie ponioslem koszty wymiany czesci z wiadomych przyczyn :wink: )

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy mam teraz czy oplaca mi sie bardziej odanie go ponownie na gwarancji do naprawy czy rozlozenie go na czesci pierwsze (z powodu ze jest to moj pierwszy model, nie mam zielonego pojecia o budowie mechanizmu spustowego :/).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia to odpowiedź jest IMO bardzo prosta...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...