Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK P8 KJW - Nieszczelny magazynek


Recommended Posts

Ja też miałem odkupiony egzemplarz i też miałem nieszczelny zawór, ale szybko sobie z tym poradziłem wymieniając wszystkie uszczelki na nowe (zwykłe czarne o-ringi o dosyć nietypowym rozmiarze). Od tej pory ładuje moje P8 czym się da i nic mi nie ucieka :) robiłem takie zabiegi w wielu rodzajach zaworów i jak dotąd nikt nie dał nic na reklamacje ;-)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam P8, tylko z stti, natomiast problem pojawił mi się ten sam - wypadła mi uszczelka w czasie pierwszej strzelanki i prawie rękę sobie odmroziłem gdy cały gaz mi wypryskał na dłoń gdy próbowałem go naładować. Oringa nie miałem pod ręką, ale dociąłem kawałek gumki recepturki i owinąłem szczelnie (tak że się rozpycha) wokół zaworu i na razie jest git... ale będę musiał znaleźć jakąś bardziej profesjonalną uszczelkę.

Niestety u krakmanów np. uszczelki nie podlegają gwarancji..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Idź do sklepu specjalizujący się w uszczelnianiu technicznym. Poproś o o-ring o podobnym rozmiarze (przynieś swój z magzynka i uważaj ten cholerny mosiądz lubi się odkształcać) najlepiej odrobinę grubszą. Sprawdź w domu czy działa i sprężyna czy jest dość mocna aby zawór odciągało. Jeśli działa to odrazu kup z 5 i jeszcze kilka na zawór dolny tak na wszelki wypadek. Ja mam swój od przeszło roku i działa nie nagannie i potwierdzam w nowym modelu nie pękają spusty. Przynjmniej mój jeszcze nie pękł. :mrgreen: Był taki sklep w Rybniku pod moim blokiem ale padł. Słyszałem tylko o jeszcze jednym w Jastrzębiu Zdrój.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...