Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

walther p990 hop up


Recommended Posts

Tatin twój p990 jaki miał zasięg skuteczny????? może mi sie tylko wydaje że hopsiup nie działa zresztą nie wiem, choć zauważyłem podczas porównuwania

mojego p990 z desert eaglem uhc że p990 ma większą moc lecz o wiele mniejszy zasięg niż desert...to pewnie przez ten ciulowy hop up :evil:

Link to post
Share on other sites
Guest Tatin

Skuteczny nieco ponad 20 metrów na kulkach 0.2 g. Później kulki latały za wysoko.

Stań jakoś tak, żebyś widział tor lotu kulki i wystrzel ją. Jeśli zobaczysz, że za parenaście metrów kulka leci w górę, znaczy, że Hop Up jest sprawny i nie ma się czym przejmować.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Czy walther z HFC już jest taki słaby czy co?Bo działa jakby nie mial hop upa , kulki lecą niezbyt daleko i robią parabolę jak typowe tanie sprężyny.Wiem że to nie p990 ale nie chciałem zakładać osobnego tematu o tym samym problemie.A i wystrzeliłem z niego około 500 kulek więc to raczej nie kwestia dotarcia.

Edited by Hellchild
Link to post
Share on other sites

Po zalaniu był dokładnie czyszczony i przestrzelany +- 8 magów, ale problem jest od początku. Pistolet strzela tak samo przed jak i po przestrzelaniu...ręce opadają :wink:

 

Brat ma to samo. Wystrzel jeszcze z 10 magów, powinno być ok :wink:

Link to post
Share on other sites

"musze cie rozczarować...ponieważ może być nie dotarty hopsiup u mnie zaczyna sie powoli docierać po wystrzeleniu 1500 kulek "

 

eeeeh przestrzelalem i dalej nie dziala.hop up to ten bialy krazek na poczatku lufy?

Bo nie widze tam niczego innego co by moglo przypominac hop up.

Chyba jednak to jest slaby gun .tylko czemu tyle kosztuje skoro strzela jak zabawka :/ .

Edited by Hellchild
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...