Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

nie zauważyłem takiego tematu wiec pisze tutaj :

mianowicie po zakończeniu gwarancji (mieniąc) zauważyłem ze mój glock nie trzyma gazu okazało się ze przepuszcza gaz ;( powiedzcie czy się da ta usterkę samemu naprawić czy da się dokupić jakieś uszczelki ? a może trzeba kupować nowy zaworek ?

Link to post
Share on other sites

odkręć i rozbierz zawór, wymień te uszczelki co trzeba (pod uszczelki możesz dać taśmę teflonową dla zwiększenia grubości uszczelki) i sprawdź. Operacja może trwać dosyć długo zanim to zrobisz. Jak nie potrafisz tego zrobić wymień zawór na nowy.

Link to post
Share on other sites

Żeby nie zaśmiecać forum napiszę tutaj: Gdzie mogę dostać zaworek ładowania do Glocka 17 KWA? Nie musi być on oryginalny byle by pasował i nie puszczał gazu.

Pytałem się przez telefon u Krakmana, tajgun, specshop, military, szukałem na warriorze, asgshop nie też nie ma lecz dokładnie sprawdzą... Help me :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zrobiłem jak mówiliście odkreciłem zaworek ( musiałem dorobić kluczyk) jakoś dziwnie lekko sie odkrecił najpawdopodobnie był za lekko przykrecony ( pewnie od obciazeń udarowych) i nie trzymał. A teraz Śmiga :D :wink: dzieki wszystkim za pomoc

Edited by lukaczewski
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...