Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na jednej ze strzelanek zgubilem bolec od mojego Glocka 18C KSC. Mowa jest o tym bolcu (czesc nr 258)

glockbolecjw6.th.jpg

zdjecie sciagniete ze zbrojowni

 

Bolec jest bardzo wazny bo bez niego selektor ognia wypada, do tego jeszcze obecnie glock strzela podwojnie z niewiadomych powodow (moze to miec cos wspolnego z bolcem czy moze cos z hop-up?).

 

Rozwiazanie problemu wydawaloby sie proste - zamow sobie nowy bolec, np. z wgc. Tyle tylko ze tej czesci juz nie produkuja, a wgc nie ma juz jej na stanie.

I co teraz?

Mialem nadzieje ze ktoz z Was ma moze zapasowy do odsprzedania (zaplace chocby 50zl), a moze jest ktos w stanie mi cos takiego wystrugac na podstawie wlasnego? Jestem bardzo zdesperowany bo bez niego pistolet jest bezuzyteczny i lezy w pudelku.

 

Z gory dzieki za pomoc.

Technik

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dziś dostałem taką odp. z asgshopu:

 

"Niestety dostaliśmy dostawę części lecz zabrakło tej części którą potrzebujesz.

Nie dostaliśmy ani jednej sztuki - pomimo że były zamówione :(

 

Przed końcem roku braki są również u dostawców.

 

Obawiam się że następna dostawa będzie dopiero w styczniu 2008r ",

 

więc musimy poczekać do stycznia :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Aha, jak ktoś poda jakieś wymiary to można coś zdziałać. A tak przy okazji to w między czasie moja druga połowa pochwaliła się koleżance moją zabawką i zgubiła mi tą qleczkę i sprężynkę pod selektorem ognia ;-) Niedługo będzie mi się opłacało bardziej nową replike qpić.

Link to post
Share on other sites

hmm jutro ci mogę nawet zrobić zdjęcie, ale póki co możesz samemu obczaić jak ta część wygląda...weź wykałaczkę i wsadź ją do tego otworu, jak dojdzie do końca, zaznacz miejsce okazujące głębokość tej dziury. Złam wykałaczkę w tym miejscu i już masz wykałaczkę o długości tego bolca. Następnie od końca zamka przyłóż to drewno na linii z otworem na imbus, i znowu oznacz miejsce w którym ta dziura "przecina" wykałaczkę. Miejsce to później natnij, wyżłób takie jakby łoże, wiesz jak ta część mniej więcej wygląda. I masz gotową część tyle że z drewna (oczywiście nie wytrzyma ona, ale chodzi o pomiar, a więc wymiary masz)

 

Możesz przystąpić do zrobienia nowej, metalowej części ale uwaga!! To nie ma być w przekroju koło, tylko kwadrat!!!

 

pzdr ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...